Acıbadem Hemşire Alımı Başvurusu

Acıbadem hemşire alım süreci, başvuru şartları, çalışma süresi, başvuru tarihi ve ücretleri nelerdir? Acıbadem Hastanesi hakkında merak edilen soruların cevaplarına yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca pek çok sağlık kuruluşunun alım sürecine ve gerekli bilgilerine platformumuzdan bakabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Acıbadem Hemşire Alımı Başvurusu

Acıbadem hemşire alım ilanı çeşitli kariyer siteleri ve Acıbadem Hastanesi İnsan Kaynakları kurumsal web sayfası üzerinden yayımlanmaktadır. Sürekli güncel ilanlara yer veren Acıbadem, güncel hemşire ilanlarının yanı sıra, 2020 yılında da hemşire ve diğer pek çok sağlık birimleri için sağlık personeli alımı yapmaktadır. Alım yapılmayan dönemlerde hastanenin ilgili birimlerine genel başvuru yaparak ilk alım döneminde değerlendirilme sürecine alınabilirsiniz.

Hemşire alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların https://kariyer.acibadem.com.tr/Basvur adresi üzerinden güncel hemşire ilanlarını görüntülemesi mümkündür. Hemşire alımlarının yanı sıra birçok farklı kadroda sağlık personeli alımları yapılmaktadır. Acıbadem hemşire alım başvurusu için Acıbadem resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Hemşire Alımı Başvuru Şartları

Acıbadem hemşire işe alım süreci birbirinden farklı aşamalardan oluşmaktadır. Adayların ilk olarak güncel açık iş ilanlarına internet üzerinden başvurularını yaparak değerlendirmeye tabi tutulmaları gerekmektedir. Bununla birlikte hemşire kadroları için başvuran adaylarda farklı temel gereklilikler ve şartlar aranmaktadır. Başvuru için adaylarda aranan başlıca şartlar:

  • Hemşirelik lisans mezunu olmak,
  • Yeni mezun veya deneyimli olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
  • Hasta memnuniyeti ve ilişkilerinde iyi olmak vb.

Olarak belirlenmiştir. Bu şartların yanı sıra, başvuru için adaylardan farklı şartlarda aranabilir. Adayların söz konusu ilana 2020 yılı içinde başvuru yapması mümkündür. İş tanımına ve başvuru şartlarına uyan herkes ilana başvuru yapabilir.

ATT alımı yapan hastaneler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Acıbadem Hemşire Alımı İş Tanımı

Acıbadem Hastenesi iş başvurusu için Acıbadem İK birimleri tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının detaylarının incelenmesi gerekmektedir. İnternet üzerinden kabul edilen başvurularda daha sonra kurum tarafından adaylar görüşme için davet edileceklerdir. Acıbadem Hastanesi tarafından yayımlanan ilanlara göre yapılan iş tanımı:

  • Bölüme gelecek hastalarla ilgili bilgi almak, gerekli ilaç, malzeme vb. hazırlıkları yapmak,
  • Hastaları karşılayarak gerekli yönlendirme ve ilk işlemleri yapmak,
  • Doktor isteği ile tedavi sürecini planlamak ve takip etmek,
  • Hasta verilerini takip etmek ve doktora bildirmek,
  • Etik kurallar içinde görev yapmak ve mesleki kaliteye yardımcı olmak.

Şeklinde yapılmıştır. Türkiye’nin en köklü sağlık kurumlarından biri olan Acıbadem Hastanesi, hemşire kadrosu dâhil olmak üzere, çalışanlar için ücretsiz lojman imkânı sunmaktadır. Acıbadem hemşire alım başvurusu Acıbadem İK biriminin resmi internet sayfası üzerinden yapılabilmektedir.

Acıbadem Hemşire Alımı Başvuru Nasıl Yapılır?

Acıbadem insan kaynakları iletişim adresi üzerinden veya çeşitli kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlara elektronik ortamdan başvuru yaparak, hemşire alımı için ilk başvurularınızı kuruma iletebilirsiniz. Belirli dönemlerde güncel iş ilanları ile alım yapan Acıbadem, hemşire alımlarına 2020 yılında da devam edecek. İnternet üzerinden yapılan başvuruların ardından kurum tarafından adaylar değerlendirilecektir. Gerekli görülmesi halinde yetkililer tarafından mülakat ve uygulama sınavları yapılabilir. İlanın yayımlandığı internet sitesi üzerinden T.C. kimlik numarası ve ilave diğer bilgiler ile hemen başvuru yapabilirsiniz.

Fizyoterapist alımı yapan kuruluşlara bakabilirsiniz.

Acıbadem Hemşire Alımı Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Acıbadem online başvuru yöntemleri kullanılarak güncel iş ilanlarına başvurularını yapabilirsiniz. Türkiye’nin birçok farklı noktasında güncel ilan yayımlayan Acıbadem Hastanesi hemşire alımı başvuru tarihleri 2020 yılının Ocak ayına kadar devam edecektir. Sürekli güncel ilanlarla personel alacağını duyuran Acıbadem hemşire alımı için, DISC Kişilik Envanteri doldurulmasını zorunlu tutmuştur.

İnternet üzerinden ilgili ilanlara başvurunuzu yaparak Acıbadem Hastanesinin tüm imkânlarından yararlanabilirsiniz. Acıbadem hemşire alım başvurusu farklı dönemlerde hem kendi kurumsal web sayfası hem de çeşitli kariyer siteleri üzerinden yayımlanmaktadır. İstediğiniz platformdan hemşire alımı ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.