2020 Lokman Hekim Hastaneleri Hemşire Alım Başvurusu

Lokman Hekim Hastaneleri hemşire alım başvurusu, şartları, çalışma koşulları ve maaşları nasıldır? Başvuru yapmak isteyenler hastanenin internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Lokman Hekim Hastanesi iş başvurusu hakkında gerekli bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

2020 Lokman Hekim Hastaneleri Hemşire Alım Başvurusu

Lokman Hekim hastanesi hemşire alım başvurusu yapmak isteyen kişiler hastanenin resmi internet sitesi üzerinden hastaneye iş başvurularını gerçekleştirebilirler. 2002 yılında kurulan hastane her yıl düzenli olarak personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Hastanenin resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan eleman alımları, yapılan başvurular değerlendirilerek gerekli pozisyonlara yerleştirilmekte olup kişilerin bu alanlarda istihdam edilmelerini sağlamaktadır. Hem Ankara’da hem de Van’da hizmetlerine devam eden hastane, personel alımlarını her iki il içinde gerçekleştirir. 2019 yılı için 17 ayrı pozisyonda personel alımı yapan hastanenin 2020 yılında bu hacmini arttırması bekleniyor. Ancak Lokman Hekim Hastanesine hemşire alımı başvurusunda bulunacak olan kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı noktalar ve şartlar bulunmaktadır. Başvuruda bulunacak olan kişiler, hastanenin beklemiş olduğu şartları yerine getirdikleri takdirde Lokman Hekim Hastanesi kadrosuna katılırlar.

Lokman Hekim Hastanesi Hemşirelik Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Lokman Hekim Hastanesine hemşirelik başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, öncelikle hastanenin belirttiği şartlara uyum sağlıyor olmalıdırlar. Tüm şartları sağlayan kişilerin ise yapacakları başvuru için iki farklı alternatifleri vardır. İlk olarak hastane tarafından belirlenen en kolay yol elektronik başvuru yapmaktır. Lokman Hekim Hastanesine hemşirelik için başvuruda bulunmak isteye kişiler hastanenin resmi internet sayfası üzerinde yer alan İnsan Kaynakları kısmından başvuru formlarını doldurarak başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Bunun yanı sıra hastaneye yapılacak hemşirelik başvurusu için kullanılacak diğer bir yol İnsan Kaynaklarına giderek bizzat başvuruda bulunmaktır. Elektronik başvuru kanalı üzerinden yapılacak başvuruların diğer yönteme göre daha kolay ve daha hızlı olması, başvuruda bulunacak olan kişiler için oldukça büyük bir alternatiftir.

Başkent Hastaneleri hemşire alım başvurusu detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Lokman Hekim Hastanesi Hemşire Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Lokman Hekim Hastanesine hemşire alımı için başvuruda bulunacak olan kişilerin sağlaması gereken şartlar şunlardır;

 • Hastaneye hemşirelik başvurusu yapacak olan kişilerin ilgili bölümlerden ön lisans ya da lisans mezunu olmaları,
 • Hasta ile ilgilenmeyi bilmeli ve hasta memnuniyetini sağlayabilmeli,
 • Güvenliğe önem vermeli ve hastanın güvenliliğini sağlamalı,
 • Hastanenin belirlemiş olduğu esnek çalışma saatlerine uyabilmeli,
 • Ekip çalışmasına uygun olmalı ve uyum gösterebilmeli,
 • Mesleki yeterliliğe ve donanıma sahip olabilmeli,
 • Yaptığı işi ciddiye almalı ve sorumluluk bilincine sahip olmalı,

Yukarıda belirtilen şartlar, Lokman Hekim Hastanesinde çalışmak isteyen kişilerin sağlaması gereken şartlardır. Belirtilen bu şartları sağlayan kişiler, hastanenin İK sayfası üzerinden başvurularını kısa süre içerisinde tamamlayabilirler.

Ayrıca aile hekimliği hemşire alımı bilgilerine bakabilirsiniz.

Lokman Hekim Hastanesi Hemşirelik Başvuru Elektronik İşlemleri Nelerdir?

Lokman Hekim Hastanesi hemşirelik başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin hastanenin resmi internet sayfası üzerinden yapacakları başvuru işlemleri şunlardır;

 • Başvuruda bulunacak olan kişi öncelikle Lokman Hekim Hastanesi resmi internet sayfası olan https://lokmanhekim.com.tr/ adresine giriş yaparlar,
 • Açılan sayfa üzerinde yer alan “Kurumsal” kısmı seçilir.
 • Gelen ekranda yer alan “İnsan Kaynakları” kısmına tıklanır.
 • Açılan yeni ekranda İş Başvuru Formu sekmesine tıklanır.
 • Sonraki sayfada gelen iş başvuru formu doldurulur ve hastanenin insan kaynaklarına hemşirelik başvurusu tamamlanır.

Yukarıda yer alan hemşirelik başvurusu adımları, eksiksiz bir şekilde yapıldığında kişiler, başvuru işlemlerini oldukça kolay ve kısa yoldan yapmış olurlar. Hastane almış olduğu bu başvuruları sonrasında değerlendirecek ve başvuru yapan kişiyi yüz yüze görüşmeye davet edecektir. Şartlarda anlaşan kişiler, böylelikle hastanenin bünyesine katılmış olurlar. Ancak bu sürecin sağlıklı olarak gerçekleşebilmesi için öncelikle sistem üzerinde yer alan başvuru formunun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Başvuru formunda doğru beyanda bulunmayan ya da yanlış bir şekilde dolduran kişilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.