2020 Medicalpark Personel Alımları

Medicalpark personel alımı şartları, başvurusu, çalışma koşulları ve maaşları ile ilgili gerekli bilgiler sistemimiz içerisindedir. 1995 yılından beri hizmet vermekte olan Medicalpark Hastanesi iş olanakları bilgileri için yazımıza bakabilir ve kısa sürede işleminizi tamamlayabilirsiniz.

2020 Medicalpark Personel Alımları

Medicalpark personel alımları sağlık grubunun 1995 yılından beri vermiş oldukları zamandan beri yapılıyor. Personel alımı kurumsal iletişim uzmanından, çağrı merkezi yöneticisine kadar farklı alanlarda yapılacaktır. Başvurular Medical Park’ın resmi internet sitesinden yapılacak. İnternet sitesinin dışında e mail, telefon ve faks gibi farklı yöntemler ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Ayrıca ebe alımı yapan hastanelere bakabilirsiniz.

2020 Medicalpark Personel Alımları Hangi Alanlarda Yapılacak?

Medical park personel alımlarının yapılacağı alanlar arasında:

 • Kurumsal iletişim uzmanı,
 • Çağrı Merkezi yöneticisi,
 • Mali işler müdürü,
 • Elektrik ve mekanik teknisyeni,
 • Finans uzman yardımcısı,
 • Part time kadın hastalıkları hekimi,
 • Doğum hekimi,
 • Otomasyon teknikeri,
 • Otomasyon teknisyeni yer alır.

2020 Medicalpark Personel Alımları için Başvurular Nasıl Yapılacak?

Medical park personel alımları için başvuru yapmak isteyenlerin şirketin resmi internet sitesini ziyaret etmesi gerekiyor. Resmi internet üzerinden site sizi kariyer sitelerine yönlendirecektir. Bu sitelerden başvuru yaparken CV’nizi yüklemeniz ve bir de neden işe başvurduğunuza dair kısa bir yazı yazmanız gerekiyor. Gönderdiğiniz bilgilere göre, uygun bir aday olmanız halinde kurum sizinle iletişime geçiyor. Personel alımının gerçekleşmesi için, CV’nizde ve profilinizde yer verdiğiniz bilgilerin eksiksiz ve yanlış olmadığından emin olun.

Medical park Hastaneler Grubu Kimdir?

Medical park hastaneler grubu 1995 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Türkiye’nin çeşitli illerinde hastane aktif olarak hizmet vermektedir. Hastane grubunun şu an da 6 binden fazla doktor ve diğer çalışanları olduğu bilinmektedir. Ekipte yer alan insanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Toplam 17 hastanesi bulunan medical park hastane sayısını artıracaktır. Türkiye’deki en büyük hastane grubu Medical Park Hastaneler grubudur. Bu grubun kurucusu Muharrem Usta’dır. Şirketin genel merkezi İstanbul’da yer alır. Saray sağlık hizmetleri gibi hastaneler grubunun yan kuruluşları bulunmaktadır.

Hemşire alımı yapan özel hastaneleri merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

2020 Medicalpark Sağlık Personeli Görevleri Nelerdir?

Medical park sağlık personelinin yerine getirmesi görevleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Sağlık personeli iş sağlığı ile ilgili konularda eğitimlere katılım göstermelidir.
 • İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri planlanmalıdır.
 • İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri değerlendirilmesi ve gerekli yönlendirmeler sağlanmalıdır.
 • İş yerinde genel hijyen şartlarının sürekli denetlenmesi gerekir.
 • İş veren ile yapılan sözleşmede geçen sözleşme maddeleri gereğince çalışmak gerekir.
 • Gerekli tatbikatlar düzenlenmeli, tatbikatlara katılımın sağlanması gerekir.
 • İş yeri sağlık koşulları sağlanmalıdır.
 • İlk yardım organizasyonu sırasında iş yeri hekimi ile birlikte görevli olmalıdır.
 • İş yeri hekimi fizik muayenesi yaptığı sırada, iş yeri hekimine yardımcı olmalıdır.

2020 Medicalpark Sağlık Personeli için Belirlenen Çalışma Süreleri Ne Kadardır?

Medical park sağlık personeli için belirlenen çalışma süreleri iş yerinin tehlike sınıfına göre belirleniyor. Az tehlikeli olan iş yerleri için çalışan başına her sağlık personelinin 6 dk çalışması gerekiyor. Bu çalışma süresi tehlikeli sınıf için çalışan başına en az ayda 9 dakika oluyor. Çok tehlikeli olan iş yerleri için çalışan başına ayda en az 12 dakika çalışma süresi belirlenmiştir. Şirketler aylık kaç saat sağlık personeli çalıştırmalarını hesaplama makineleri üzerinden hesaplayabilirler.

Diğer sağlık personelleri için sözleşmede belirlenen süre kadar iş yerinde hizmet verilmesi gerekir. İş veren ile işçi arasında imzalanan iş sözleşmesi çeşitli durumlarda düşebilir. Personel alımı yaparken iş sözleşmesi ne kadar geniş kapsamlı ise o derecede her iki taraf için de iyi olur. Sözleşmenin içinde mutlaka haftalık kanuni çalışma süresinin yer alması gerekir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.