9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgileri, randevu alma, online randevu, adresi ve telefonu hakkında bilgilere sitemiz içerisindedir. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne ait tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Alma Ekranı

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu sistemi, internet sitesinden ve telefon üzerinden sunulmaktadır. MHRS sistemi üzerinden 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma hizmeti verilmemektedir. Bu sebeple mutlaka hastanenin kendi randevu sistemleri ile randevu almanız gerekmektedir.

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu

9 Eylül Tıp Fakültesi Hastanesi internetten randevu alma hizmeti, hastanenin kendi sitesi üzerinden sunulmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinden online randevu almak istiyorsanız, hastane sitesi ana sayfasındaki “Online Randevu” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Ardında T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve güvenlik kodunu girerek sisteme giriş yapma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Sistemden randevu almak için bilmeniz gerekenler şunlardır:

  • 9 Eylül Tıp Fakültesi Hastanesi sitesinden randevu alabilmek için, hastane yönetiminin belirlediği gün ve saatler içerisinde  randevu talep etmeniz gerekmektedir.
  • Randevu alma sisteminin aktif olduğu günler, cuma ve cumartesi günleri hariç haftanın geri kalan günleridir.
  • Randevu alınabilecek saat aralığı ise 19.00 ile 23.59 saatleri arasıdır.
  • Randevu alma sistemi en geç 15 gün sonrasına randevu vermektedir.
  • Ayrıca randevu saatinizden yarım saat önce, sistemin size verdiği onay kodu ile birlikte, randevu aldığınız bölüm sekreterliğine başvurmanız gerekmektedir.
  • Randevu alma sisteminden 3 kere randevu alıp, randevularınıza gitmediğiniz takdirde, randevu sistemini kullanmanız engellenmektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil Sonuçları

Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi sonuç alma işlemini hastaneye giderek yapabileceğiniz gibi, Dokuz Eylül Tıp Fakültesi internet sitesinden de yapabilmektesiniz. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde verdiğiniz tahlillerin sonuçlarını almak için  http://e-hastane.deu.edu.tr/hastane/laboratuar linkine tıklamanız gerekmektedir. Bu adres üzerinden sonuç verme işlemi yapılırken tarafınızdan bazı bilgiler talep edilmektedir. Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Hastanesi internet sitesinden tahlil sonuçlarını öğrenmek için talep edilen bilgiler şunlardır:

  • C. kimlik numarası
  • Protokol numarası

Ayrıca “Laboratuvar Sonuçları” sitesinden tahlil sonuçlarını öğrenmek istiyorsanız, ekranda çıkan güvenlik kodunu da girmeniz gerekmektedir. Tahlil sonuçlarını laboratuvara veren hastalar, internetten tahlil sonuçlarını öğrenmek istiyorlarsa hastanenin kendilerine vermiş oldukları belgeleri saklamaları gerekmektedir. Tahlil sonuçlarını internet üzerinden öğrenmek için ihtiyacınız olacak protokol numarasını bu belgelerde bulabilirsiniz. Protokol numarası bilgisine sahip değilseniz, bölüm sekreterliğinden yardım isteyerek de protokol numarasını öğrenebilmektesiniz. İnternet üzerinden alacağınız tahlil sonuçları, doktor tarafından onaylanmadığı için resmi belge olarak kullanılamamaktadır. Resmi belge olarak kullanacağınız tahlil sonuçlarını, 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma hizmetlerini kullanıp hastaneye giderek doktorunuza onaylatmanız gerekmektedir.

Ayrıca Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma bilgilerine bakabilirsiniz.

9 Eylül Üniversitesi Hastanesi Randevu Tel

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu hattı, Sağlık Bakanlığınca hazırlanan MHRS Alo 182  hattından farklıdır. Çünkü tıp fakültesi hastaneleri MHRS sistemi ile çalışmaktadır. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden telefon ile randevu almak istiyorsanız, bölüm sekreterleri ile iletişime geçmeniz ve randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir. Telefon ile randevu almak istiyorsanız, hastanenin 0232 412 22 22 numaralı santral numarasını arayarak bölüm sekreterliği numaralarını öğrenebilmektesiniz. Bu konuda bir diğer seçenek ise  http://www.hastane.deu.edu.tr/index.php/hastane-hizmetlerimiz/poliklinik-hizmetleri/poliklinik-telefon-numaralari.html  linkine tıklayarak irtibat kurmak istediğiniz bölüm sekreterliği numarasını araştırmak olacaktır. Bu adreste bulduğunuz numaraların başına “41” yazarak doğrudan sekreterlikle iletişime geçilebilmektedir.

9 Eylül Üniversitesi İletişim

9 Eylül Üniversitesi irtibat numaraları yapmak istediğiniz işleme göre değişiklik göstermektedir. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne telefonla ulaşmak istiyorsanız “0232 412 12 12 “ numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz. Telefonla irtibata geçtiğiniz takdirde sizden dahili numara istenmektedir. Dahili numaraları öğrenmek ve aramak istediğiniz kişiyi direkt olarak aramak için https://www.deu.edu.tr/iletisim/ linkine tıklamanız gerekmektedir. Burada bulunan irtibat numaraları, 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma işlemi için kullanılmamaktadır.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.