Alaçatı Cumbalı Konak Otel Özellikleri, Şikayet ve Yorumları

A+
A-
Alaçatı Cumbalı Konak Otel Özellikleri, Şikayet ve Yorumları

Alaçalı cumbalı otel, tatillerini konforlu ve sakin bir şekilde geçirmek isteyenler açısından avantajlıdır. Konaklama imkanlarının her geçen gün biraz daha arttığı Alaçatı, son dönemin en popüler yazlık mekanlarından bir tanesidir. Alaçatı Cumbalı Konak Otel özellikleri, şikayet ve yorumları daha fazla ayrıntılı bilgileri bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

İzmir’de yer alan semt, birbirinden farklı yabancı ve yerli turiste ev sahipliği yapar. Cumbalı konak otel ise mimarisi ile dikkat çekmesinin yanı sıra hizmet konusunda da son derece avantajlıdır.

Cumbalı Konak Alaçatı çarşısına çok yakın ve hemen yanı başında haftada bir gün pazar kuruluyor ve pazarda organik tüm ürünleri görmeniz mümkündür. Yanı başında kurulan köy pazarı sayesinde alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Cumbalı Konak Otel Giriş Ve Çıkış Saatleri

Diğer müşterilerin rahatsız olmaması ve otelin profesyonel bir şekilde hizmet vermesi adına otel içerisinde giriş- çıkış saatlerine dikkat etmek gerekir. Alaçatı butik otel seçenekleri düşünüldüğünde Cumbalı konak içerisinde giriş saatleri 14.00 olarak belirlenmiştir. Çıkış ise 12.00 şeklinde karşımıza çıkar.

 • Özellikle çıkış saatinin aksaması, müşterinin ertesi gün tekrar ücret ödememesi açısından dikkat edilecek unsurlar arasındadır.
 • Giriş ve çıkış saatleri, odaların temizlenmesi ve tekrar kullanıma hazır hale gelmesi adına belirlenmiştir.
 • Balayı çiftlerine çıkış saati konusunda bir esneklik yapılması mümkündür.

Bu noktada resepsiyon ile görüşmek ve bilgi almak faydalı olacaktır.

Otel Olanakları Ve Oda Servisi

Alaçatı Cumbalı konak yorum ve görüşleri incelendiğinde genellikle müşterilerin mekandan memnun ayrıldıkları gözlenir. Otel, oda kahvaltı konseptinde hizmet veriyor olsa da olanakları her geçen gün biraz daha güncellenir.

 • Oda servisi sayesinde müşterilerin tüm ihtiyaçları, günün her saatinde karşılanır.
 • Otel içerisinde bulunan büyük yüzme havuzu, tatilcilerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olur.
 • Sezon boyunca kahvaltı dışında yeme-içme hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için restoran bölümü mevcuttur.

Alaçatı içerisindeki otellerin büyük çoğunluğu yarım pansiyon ya da oda kahvaltı olduğundan dolayı olanakları fazla alternatifleri değerlendirmek önemlidir.

Cumbalı Konak Otel Ücretli Hizmetler

Cumbalı konak otel içerisinde müşteri memnuniyeti adına birbirinden farklı ücretli hizmetlerde mevcuttur. Havaalanından otele gelmek isteyenler adına servis hizmeti bulunur. Bu durum otele ulaşım sağlamak açısından avantajlıdır.

 • Aynı zamanda çamaşır, ütü ve kuru temizleme seçenekleri de tatilcilerin kıyafetlerinin temiz kalması açısından önemlidir.
 • Snack bar ve restoran içerisindeki tüm yeme- içme hizmetleri de ücretli olarak sunulur.
 • Otelde bisiklet kiralayan müşterilerde, belirli bir ücret ödemek zorundadırlar.

Mekan içerisinde hangi hizmetlerin ücretli olduğu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tatilcilere, resepsiyon görevlileri yardımcı olur. Ücretli olanaklar oda fiyatının üstüne yansıtılır ve otelden ayrılırken ödemesi yapılır.

Cumbalı Konak Otel Ücretsiz Hizmetler

Her geçen gün biraz daha çok tercih edilmeye başlayan Cumbalı konak içerisinde ücretsiz fırsatlarda oldukça fazladır. Otel içerisinde, bahçede ve odalarda ücretsiz wi-fi hizmeti bulunur. Bu durum sürekli internette vakit geçirmeyi seven müşteriler açısından avantajlıdır.

 • Yukarıda belirtilen dışında, lobi, bahçe, teras, otopark ve çocuk havuzu da otelde konaklayanların yararlanabilecekleri ücretsiz hizmetler arasındadır.
 • Özellikle otoparkının olması, özel araçları ile seyahat eden tatilciler açısından avantajlıdır.
 • Yine aynı şekilde aileler için çocuk yüzme havuzu da değerlendirilebilecek hizmetlerden bir tanesidir.
 • Ücretsiz hizmetler her yıl düzenli olarak güncellenerek müşterilerin memnun edilmeleri amaçlanır.

Otel içerisinde resepsiyon görevlileri tüm müşterilere hizmetler ya da olanaklar konusunda bilgilendirme sağlar.

Cumbalı Konak Otel İletişim Ve Adres Bilgileri

Cumbalı otel bütçelerini düşünen tatilciler açısından da avantajlı seçeneklerden biridir. Mekanda ekonomik konaklama fırsatı sunulduğu için zamanı en iyi şekilde değerlendirmek mümkündür. Otel hakkında bilgi edinmek ya da rezervasyon yapmak adına iletişim servislerini öğrenmek faydalı olacaktır.

 • 0 232 716 64 64 otelin günün her saatinde hizmet veren iletişim servisleri olarak karşımıza çıkar.
 • Bu sayede otelin olanakları, giriş ve çıkış saatleri hakkında fikir sahibi olmak son derece kolaydır.
 • 3013 sokak no:6 Yenimecidiye Mahallesi, Alaçatı, İzmir otelin açık adresi şeklinde karşımıza çıkar.
 • Fikir edinmek ve bilgi sahibi olmak isteyenler adresi internette aratarak oteli daha iyi tanıma imkanı elde ederler.

İletişim servisleri aktif olduğu için otelde konaklayan müşterilerin memnuniyetleri de artar.

Cumbalı Konak Otel Konumu

Cumbalı konak otel, Alaçatı’ya tatil için gelenlerin tercih edebilecekleri merkezi bir noktadadır. Tüm butik oteller ile yakın olan Cumbalı konak, müşterilerine ulaşım konusunda bir problem çıkarmaz.

 • Otelin konumu hakkında bilgi sahibi olmak adına iletişim servislerini değerlendirmek yeterlidir.
 • Yine aynı şekilde açık adresini navigasyona kaydedenler kolay bir şekilde otele ulaşım sağlama fırsatı elde ederler.
 • Alaçatı plajı, sörf alanları ve popüler beachlere de yakın bir konumda olan Cumbalı, mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Yaz aylarında, Ekim sonuna kadar yoğunluk fazla olduğundan dolayı erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Cumbalı Otel Genel Uyarılar

Cumbalı otelde, problemsiz bir şekilde konaklamak isteyenlerin genel kurallara dikkat etmeleri gerekir. Mekan, hem müşterilerini memnun etmek hem de profesyonel hizmet verebilmek adına belirli kurallar hazırlamıştır.

 • Bu doğrultuda otele evcil hayvan ile birlikte girilmesi yasaktır. Büyük ailelerin problem yaşamamak adına belirtilen kurala dikkat etmeleri önerilir.
 • Otelin giriş ve çıkış saatlerine dikkat etmeyenler ekstra ücret ödemek zorundadırlar.
 • Rezervasyon sırasında bir sorun yaşanmaması adına iletişim bilgilerinin en doğru şekilde aktarılmasına dikkat edilmelidir.
 • Odalara en fazla ekstra bir yatak daha eklenmesine izin verilir.

Belirtilen unsurlara dikkat edilmemesi durumunda otel çalışanları tüm müşterileri detaylı olarak bilgilendirir. Evcil hayvan alınmaması, diğer tatilcilerin rahatsız olmaması adına dikkat edilen temel kurallardan bir tanesidir.

Cumbalı Konak Otel Online Rezervasyon

Cumbalı konak otelin, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına resmi bir internet sitesi bulunur. Bu sayede oda seçenekleri, olanakları ve otelin geçmişi hakkında bilgi sahibi olmak son derece kolaydır.

 • Cumbalı konak Alaçatı iletişim bilgileri de sayfada yer aldığından dolayı fikir edinmek adına resmi internet sitesi avantajlıdır.
 • Rezervasyon işlemleri de yine aynı şekilde belirtilen resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilir.
 • Giriş ve çıkış tarihleri girildiğinde istenilen odayı rezerve etmek, online kanallar üzerinden son derece kolaydır.

Yoğunluk olduğu dönemlerde sorun yaşamamak adına erken rezervasyon yaptırmak, dikkat edilecek temel unsurlar arasındadır.

Birbirinden Farklı Oda Seçenekleri

Alaçatı butik oteller her geçen gün biraz daha artış gösteriyor olsa da Cumbalı konak diğerlerinden ayrılır. Dikkat çekici ve etkileyici bir tasarıma sahip olan otelde müşteri memnuniyeti adına güler yüzlü personeller çalışır.

 • Birbirinden farklı oda olanakları sayesinde tatili en iyi şekilde geçirmek mümkündür.
 • Jakuzili teraslı deluxe, deluxe suit, bahçeli deluxe, suit, müşterilerin tercih edebilecekleri oda seçeneklerinden bazılarıdır.
 • Odaların tamamında klima, mini bar, televizyon ve çift kişilik yatak gibi seçenekler bulunur.
 • Odaların fiyatları özelliklerine ve büyüklüklerine göre değişiklik gösterir.

Ekonomik ve standart odaların fiyatları yukarıda belirtilenlere oranla daha uygundur. Bütçeye uygun bir seçim yapmak adına iyice araştırmak ve iletişim servislerinden yardım almak faydalı olacaktır. Cumbalı konak otel içerisinde odalar tüm müşterilerden sonra düzenli olarak temizlenir ve yıllık olarak bakımları yapılır.

Sağlık Uzmanı
Sağlık Uzmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.