Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma işlemi, telefon numarası, adresi ve online hizmetleri hakkında bilgiler yazımızdadır. Yazımız içerisinden Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu sistemi ulaşımı MHRS üzerinden sağlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi hizmeti birkaç farklı kanaldan verilmektedir. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma işlemi yapılabilecek bazı kanallar şunlardır:

 • Merkezi Hekim Randevu Sistemi İnternet Sitesi
 • Merkezi Hekim Randevu Sistemi ALO 182 Çağrı Hattı
 • MHRS Mobil Uygulaması

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS randevu

MHRS Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alabilmek için ilk kanal online işlemler kanalıdır. Sistem, randevu tarihleri boş olmak şartı  kullanıcılarına kendilerine uygun tarihlerde, hasta tarafından seçilen doktor ile randevu alma imkanı tanımaktadır. Ayrıca MHRS ile aile hekiminizden de randevu alma imkanınız bulunmaktadır. MHRS hizmetine https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi-merkezi-hekim-randevu-sistemi linkine tıklayarak e-Devlet sistemi üzerinden ulaşabilmektesiniz. Hizmeti kullanmak için e-Devlet’e giriş yapmak gerekmektedir. Eğer e-Devlet sisteminiz yoksa doğrudan siteyi ziyaret ederek sisteme giriş yapabilmektesiniz. Sistem doğrudan girişlerde üyelik talep etmektedir. Üye Ol seçeneğine tıkladıktan sonra açılan ekrana gerekli bilgileri girerek üye olabilmektesiniz. MHRS için gerekli olan bilgiler şunlardır:

 • TC Kimlik Numarası
 • Ad ve Soyadı
 • Cinsiyet
 • Doğum Yeri
 • Doğum Tarihi
 • Baba Adı
 • Ana Adı
 • Cep Telefonu
 • Sabit Telefon ( doldurulma zorunluluğu yok )
 • E-posta Adresi
 • E-posta Tipi

Ayrıca daha sonra şifrenizi unutmanız halinde size yardımcı olacak güvenlik sorusu ve güvenlik resmi seçtirilmektedir. Son olarak ise parolanızı belirlemeniz gerekmektedir. Ardından sisteme girerek Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu işleminizi yapabilmektesiniz.

MHRS sistemine üyeliğiniz var ise  https://m.hastanerandevu.gov.tr linkine tıklayarak  MHRS ekranına ulaşabilmektesiniz. MHRS sistemine giriş yapmak için TC kimlik numaranız ile daha önce belirlemiş olduğunuz şifre gerekmektedir. Şifrenizi unuttuysanız, “Parolamı Unuttum” butonuna tıklayarak, gelen ekranda daha önce vermiş olduğunuz bilgiler ile şifrenizi yenileyebilirsiniz. “Parolamı Unuttum” butonuna tıkladığınızda MHRS size iki yöntem sunmaktadır. Bunlar e-posta adresi veya telefon numarası ile şifre yenilemektir. Bu iki seçenekten biri ile MHRS şifrenizi yenileyebilmektesiniz.

Ayrıca 9 Eylül Üniversitesi randevu alma işlemi için yazımıza bakabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Numarası

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat numarası, Sağlık Bakanlığı tarafından telefonla randevu alınabilmesi için geliştirilen Alo 182 hattıdır. İnternet üzerinden değil telefonla randevu almak isteyen hastalar, Alo 182’yi arayarak operatörlere bağlanabilir ve operatörlerin kendilerinden istedikleri bilgileri vererek, uygun tarih ve saatlerde randevu alabilmektedir.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi sonuç alma sistemine, hastanenin sitesinden “Laboratuvar Sonuçları” butonuna tıklayarak ulaşabilmektesiniz. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları hizmeti, hastane sitesinin ana sayfası üzerinden sunulmaktadır. Sekmeye tıkladıktan sonra sonuçlara ulaşabilmek için açılan ekranda talep edilen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Laboratuvar sonuçlarına ulaşım sağlayabilmeniz için gerekli olan bilgiler ise şunlardır :

 • TC kimlik numarası
 • Örnek no
 • Kabul no ( protokol numarası )
 • Arşiv no ( dosya numarası )

Örnek no, kabul no veya arşiv no bilgilerinden yalnızca birini doldurmanız yeterli olmaktadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat numarası, randedu hattından tamamen farklı bir numaradır. Hastaneye telefon ile ulaşmak istiyorsanız 0242 249 249 44 00 numaralı telefon numarasını aramanız gerekmektedir.

Ayrıca https://antalyaeah.saglik.gov.tr/TR,20509/iletisim.html linkine tıklayarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin fax numarasına, e-mail adresine, haritadaki konumuna ve adresine ulaşabilirsiniz. Bu iletişim kanallarından hiçbiri Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu hizmeti vermemektedir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.