Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Bodrum Devlet Hastanesi randevu alma ekranı, randevu sorgulama, doktorları, iletişim bilgileri ve adresi hakkında bilgiler platformumuz içerisinde yer almaktadır. Yazımızdaki bilgilerden Bodrum Devlet Hastanesi hakkında tüm detaylara kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Muğla Bodrum Hastanesi randevu işlemlerini hem internet hem de telefon üzerinden gerçekleştirmektedir. Hastaların muayene olmadan önce bu randevu kanallarını kullanması mümkündür. Bu sayede hastaneye gidildiğinde sıra beklenmeden işlem yapılabilecektir. Bodrum Devlet Hastanesi randevu alma ekranı için MHRS, E-Nabız, E-Devlet ve ALO 182 gibi yöntemler tercih edilebilir. Hastaların bu sistemler aracılığıyla randevu alabilmesi için üyelik oluşturması ya da e-Devlet şifresine sahip olması gerekmektedir.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu bilgilerine bakabilirsiniz.

Bodrum Devlet Hastanesi Doktorları

Bodrum Devlet Hastanesinden randevu almak isteyen kişilerin istediği doktordan randevu alma hakları bulunmaktadır. Hastaların muayene olmadan önce hastanenin doktorlarını araştırması da mümkündür. Bodrum Devlet Hastanesinde yaklaşık 35 doktor bulunmaktadır. Bu doktorların her biri farklı alanlarda uzmanlaşmıştır. Doktorlara dair diğer bilgilere ulaşmak için 02523131420 numaralı telefonun aranması ve bilgi alınması mümkündür. Bodrum Hastanesi doktor seçimi işleminden önce, muayene olunmak istenilen doktor hakkında araştırma yapılabilir. Hastaneden randevu alırken tercih edilen doktordan randevu istenebilir. Hastanın kendi doktorunu seçmek hakkıdır. Bu durumun engellenmesi üzerine şikayette bulunmak mümkündür.

Bodrum Devlet Hastanesi Randevu

Bodrum Devlet Hastanesinden randevu almak isteyen kişilerin tercih edebileceği bazı yollar vardır. Bu yollar şu şekilde sıralanabilir:

  1. E-Nabız üzerinden randevu alma
  2. MHRS üzerinden randevu alma
  3. ALO 182 aracılığıyla randevu alma
  4. Hastane numarası aranarak randevu alma

Bu yöntemlerden herhangi birini kullanarak randevu almak mümkündür. Muğla Bodrum Hastanesi randevu alma işlemi için internet üzerinden randevu alma işlemi tercih edilirse, kimlik bilgileri ve üyelik şifresi ile işlem yapmak gerekmektedir. E-Devlet şifresi ile giriş yapmak ya da MHRS üyelik şifresi kullanmak, internet üzerinden randevu almak için mutlaka gereklidir.

Marmaris Devlet Hastanesi

Muğla ili içerisindeki ilçelerden randevu alınırken, hastanelerin doluluk oranı da göz önünde bulundurulmalıdır. İstenilen hastanede uygun gün ve saatte randevu yoksa, başka ilçelerdeki hastaneler de tercih edilebilecektir. Bodrum Devlet Hastanesinde istenilen randevu alınamadığı takdirde, imkanı olan hastaların Marmaris Devlet Hastanesinden de randevu alması mümkündür. Marmaris Hastanesi randevu işlemleri için de MHRS sistemini kullanmak gerekir. Devlet hastanelerinden randevu alma işlemi, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen hizmet sayesinde internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Marmaris Devlet Hastanesinden randevu alınırken de, kimlik bilgileri aracılığıyla sisteme giriş yapmak ve istenilen gün ve saatte randevu almak gerekir.

Turgutlu Devlet Hastanesi randevu ekranını inceleyebilirsiniz.

Bodrum Amerikan Hastanesi

Bodrum hastanelerinden randevu almak isteyen hastaların tercihleri, bazen de özel hastanelerden yana olabilmektedir. Bodrum’da yer alan Bodrum Amerikan Hastanesi de bu hastanelerden biridir. Amerikan Hastanesi randevu işlemleri için, hastanenin kendi sitesine giriş yapmak gerekmektedir. Siteye giriş yapılmasının ardından e-Randevu seçeneği görülecektir. Burada hastane kaydının olup olmamasına göre işlemler değişiklik göstermektedir. Hastane kaydının bulunup bulunmaması üzerine protokol numarası, ad, soy ad, elektronik posta, telefon numarası, randevu alınmak istenen bölüm bilgileri girilerek randevu alınabilecektir. Bodrum Amerikan Hastanesinden randevu alırken MHRS, ALO 182 gibi sistemler kullanılmamaktadır. Hastanenin kendine özgü bir randevu sistemi bulunmaktadır. Hastanede kaydı bulunmayan kişilerin ise, online işlemler sekmesi üzerinden yeni kayıt oluşturması gerekecektir. Yeni kayıt oluşturulduğu takdirde şifreye sahip olunur. Bu şifre ile birlikte sisteme giriş yapılırken TC kimlik numarası ve telefon numarasına ihtiyaç duyulacaktır. Bu sayede sisteme girilebilir, randevu alma, tahlil sonucu görüntüleme ve her türlü online işlemi gerçekleştirme adımları yapılabilir. Bodrum Amerikan Hastanesinden randevu almak isteyen kişilerin mutlaka sitede yer alan formu göndermesi ya da hastanenin telefon numarasını araması gerekmektedir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.