Can Hastaneleri Hemşire Alımı Başvurusu

Can Hastaneleri hemşire alımı başvurusu şartları nelerdir, maaşları ne kadar, çalışma alanlar neler ve başvuru tarihi ne zaman? Can Hastaneleri iş başvurusu hakkında bilgilere ulaşmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca diğer kuruluşların da iş imkanları platformumuzda yer almaktadır.

Can Hastaneleri Hemşire Alımı Başvurusu

Can Hastaneleri hemşire alımı için günce ilanlar hastanenin insan kaynakları birimleri ve çeşitli kariyer siteleri üzerinden yayımlanmaktadır. Türkiye’nin kurumsal özel sağlık kuruluşlarından biri olan Can Hastaneleri, yıl içinde en çok personel istihdamı gerçekleştiren kurumlar arasında yer almaktadır. Hemşirelik ve sağlık personeli kadroları için 2020 yılı içinde alım yapması planlanan Özel Can Hastaneleri, hemşire kadrosu için doğrudan kurum üzerinden personel alımı yapmaktadır.

Can Hastaneleri bünyesinde hemşire kadrosunda görev yapmak isteyen kişilerin güncel ilan sayfaları üzerinden iş başvurularını yapmaları gerekmektedir. Her bir ilan için kurum tarafından özel şartlar belirlenmiştir. Can Hastaneleri hemşire alım başvurusu için hastanenin kurumsal internet sayfasını veya kariyer platformlarını kullanabilirsiniz.

Fizyoterapist alımı yapan kuruluşlara bakabilirsiniz.

Can Hastaneleri Hemşire Alımı Başvuru Şartları

Can Hastaneleri hemşire alımı şartları istihdam sağlanacak hastane birimlerine göre değişiklik göstermektedir. Can Hastaneleri bünyesinde hemşirelik alanında kurumsal kariyer hedefleyen kişiler için belirlenen başlıca şartlar arasında:

 • Hemşirelik bölümlerinden mezun olmak,
 • İlan özel şartlarını taşımak,
 • Hasta ve hasta yakınları ile iyi ilişkiler kurmak,
 • Güler yüzlü ve iletişimi güçlü olmak,
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak,
 • Alanında tecrübe sahibi olmak (tercihen),
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

Şartları aranmaktadır. Can Hastanelerinin hizmet verdiği tüm alanlarda hemşire alımı yapılması ön görülmektedir. Türkiye’nin köklü özel sağlık kurumlarından olan can hastanelerine, hemşire kadrosu için başvuru yapabilirsiniz.

Can Hastanesi Hemşire Maaşları Ne Kadardır?

Can Hastanesi hemşire maaşları hizmet süresine ve görev özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hastanenin hizmet politikaları gereği maaşlar hakkında detaylı bilgi vermek mümkün değildir. Can Hastaneleri günümüzde birçok farklı sağlık birimi ile profesyonel sağlık hizmeti sunmaktadır. Özel sağlık kurumlarında hemşire kadrolarında görev yapan kişiler için asgari ücretten 4 – 5 bin TL’ye kadar maaş verilebilmektedir.

Kamu çalışanlarıyla hemen hemen aynı oranlarda maaşlar alan özel hastane hemşireleri, Can Hastanesi tarafından uygulanan politikalara göre yetkinlik, tecrübe ve piyasa koşullarına göre farklı maaş oranlarına tabidir. Can Hastaneleri hemşire alım başvurusu için hastanenin güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Can Hastanesi Hemşire Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Can Hastaneleri personel alım başvurusu için doğrudan hastanenin alım yapılacak birimlerine gerekli evrakla birlikte başvuru yapabilirsiniz. Genellikle ülkemizde özel hastanelerin büyük bir bölümü çeşitli kariyer platformları üzerinden personel alım ilanlarını yayımlamaktadır. Kurumsal ve yerel birçok firma tarafından yayımlanan bu ilanlara ön başvurularını internet üzerinden yapabilirsiniz.

Can Hastaneleri tarafından 2020 yılı için yayımlanacak olan personel alım ilanlarına başvuru yapmak için insan kaynakları web adresini veya ilanın yayımlandığı kariyer sitelerini tercih edebilirsiniz. Elektronik başvurular sırasında adaylardan farklı bilgi ve belgeler talep edilebilir. Başvuru sırasında eksik veya yanlış bilgi verilmesi halinde yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

ATT alımı yapan hastaneleri inceleyebilirsiniz.

Can Hastaneleri Hemşire Çalışma Alanları Nerelerdir?

Can Hastanesi iletişim adresleri üzerinden hemşire alımlarına ilişkin detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yıllardır Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet veren Can Hastaneleri, hemşire alımları için farklı birimlerde istihdam sağlamaktadır. Can Hastaneleri tıbbi birimleri arasında:

 • Acil servis,
 • Ağız ve diş sağlığı,
 • Anestezi,
 • Beslenme ve diyet,
 • Çocuk cerrahisi,
 • Dahiliye hastalıkları,
 • Estetik ve plastik cerrahi,
 • Beyin ve sinir cerrahisi,
 • Fizyoterapi vb.

Yer almaktadır. Can Hastaneleri bünyesinde birçok farklı birimde hemşirelik kadrosunda çalışabilirsiniz. Can Hastaneleri hemşire alım başvurusu yapılmadan önce çalışmak istediğiniz alana göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Hastane tarafından belirli dönemlerde hemşire alımları için farklı birimde güncel personel ilanları yayımlanmaktadır.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.