Çanakkale Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Çanakkale Devlet Hastanesi randevu alma ekranı üyelik kaydı, tahlil sonuçları, doktor çalışma listesi, adresi, iletişim bilgileri ve bölümleri hakkında bilgiler yazımız içerisinde bulunmaktadır. Çanakkala Devlet Hastanesine ait tüm bilgilere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Çanakkale Devlet Hastanesi randevu alma sayfası, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresi üzerinden kullanılmaktadır. Bu adres üzerinden sayfa görüntülenip, randevu tarihi alınabilmektedir. Randevu tarihi belirlenirken sistem MHRS şifresi ve üyelik istemektedir. Üyelik işlemleri ve şifre belirleme ise https://hastanerandevu.gov.tr adresinden yapılmaktadır. Üyelik ve şifre belirleme sonrası, Çanakkale Devlet Hastanesi randevu alma ekranı görüntülenip, randevu tarihi alınabilmektedir. Şifre, yeni üyelik, randevu ekranı kullanımı hakkında bilgiler, alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

Bodrum Devlet Hastanesi randevu alma işlemine de yazımızdan bakabilirsiniz.

Çanakkale Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Üyelik Kaydı

Çanakkale Devlet Hastanesi randevu ekranı kullanıcı kaydı, https://hastanerandevu.gov.tr adresi sayesinde gerçekleştirilmektedir. Bu adres internet arama motoruna yazılıp, arama yapılmalıdır. Arama ile direk olarak, ana sayfa açılmaktadır. Daha sonra izlenecek aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Açılan ana sayfanın, sağ köşesinde ‘’randevu al’’ sekmesi bulunmaktadır. Bu sekmeye tıklanmaktadır.
 • Tıklama sonrası açılan tablonun alt kısmında yer alan, ‘’yeni üyelik’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Bu işlem ile otomatik ekran açılmaktadır. Otomatik ekranda şifre ve kimlik numarası istenmektedir.
 • Bilgiler boşluklara girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Aşamaların tamamlanması le yeni üyelik gerçekleştirilmektedir. Üyelik sağlayanlar, randevu ekranının görüntüleyebilmektedir. Üyeliğin son aşamasında istenilen şifre ve kimlik numarası hakkında detaylar, alt başlık içerisinden öğrenilebilmektedir.

Çanakkale Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Kullanıcı Şifresi

Çanakkale Devlet Hastanesi randevu ekranı üye kodu, yeni üyelik aşamalarında belirlenen şifredir. Bu şifre MHRS şifresi olarak bilinmektedir. Üst başlıkta yer alan yeni üyelik aşamalarının, otomatik ekran bölümünde verilecek bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • MHRS şifresi, bu şifre kişinin belirleyeceği bir şifredir.
 • TC kimlik numarası verilmelidir.

Bu bilgilerin boşluklara girilmesi ve ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanması ile üyelik tamamlanmaktadır. Bu yol ile bir üst başlıkta yer alan tüm adımlar tamamlanmaktadır. Sistem üzerinde üyelik oluşturulup, MHRS şifresi belirlenmektedir. Artık, bu şifre yardımı ile randevu tarihi alınabilmektedir. Çanakkale Devlet Hastanesi randevu alma ekranı kullanımı ve randevu tarihi belirleme işlemini sisteme üye olan kişiler yapabilmektedir. Randevu ekranı ve şifre kullanımı hakkında detaylı bilgiler, alt başlılar içerisinden öğrenilebilmektedir.

Çanakkale Devlet Hastanesi Randevu Alım Ekranı Nasıl Kullanılır?

Çanakkale Devlet Hastanesi randevu ekranı kullanımı, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresine giriş yapmaktır. Bu adres internet arama motoruna yazılıp, aratılmaktadır. Arama sonrası, direk olarak ana sayfa görüntülenmektedir. İlerleyen aşamalarda izlenecek adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Açılan ana sayda bir tablo bulunmaktadır. Bu tablodan, ‘’ Çanakkale’’ başlığı seçilmelidir.
 • Seçim sonrası bir tablo ekranı daha açılmaktadır. Bu tablodan ‘’ Çanakkale Devlet Hastanesi’’ başlığı seçilmelidir.
 • İşlemler sonrası hastanenin boş olan randevu tarihleri görüntülenmektedir. Bu randevu tarihlerinden iri seçilip, üzerine tıklanmalıdır.
 • Tıklama sonrası otomatik ekran açılmaktadır. Bu ekranda kimlik numarası ve şifre bilgisi talep edilmektedir.
 • Bilgiler boşluklara girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Bu adımların tamamlanması ile randevu tarihi belirlenmektedir. Randevu tarihinde, hastaneye gidilip, tedavi sağlanabilmektedir. Hastaneye nüfus cüzdanı ile gidilmelidir. Randevu belirlemenin, otomatik ekran bölümünde istenilen şifre ve kimlik numarası bilgisi hakkında detaylar, alt başlıktan öğrenilebilmektedir.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Çanakkale Devlet Hastanesi Randevu Alım Ekranı Onay Kodu

Çanakkale Devlet Hastanesi randevu ekranı onay şifresi, bir üst başlıkta verilen aşamaların takibi ile sisteme iletilmektedir. Bu kod, ilk üyelik sırasında belirlenen kullanıcı şifresidir. Bir üst başlıkta yer alan otomatik ekrana şifre iletme bölümünde aktarılacak bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • MHRS şifresi
 • TC kimlik numarası aktarılmalıdır.

Bu bilgiler otomatik ekranda boşluklara girilip, ‘’onay’’ kutucuğu tıklanmalıdır. Bu işlem ile randevu tarihi alınmaktadır. Çanakkale Devlet Hastanesi randevu alma ekranı işlemleri için MHRS şifresi istenmektedir. MHRS şifresi, ilk üyelik oluşturulurken, kişinin belirlediği şifredir. Bu şifre kullanıcı şifresi olarak da bilinmektedir. Alınan randevu tarihinde, hastaneye gidilerek, tedavi sağlanabilmektedir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.