Çorlu Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Çorlu Devlet Hastanesi randevu alma, iletişim bilgileri, adresi, hastane bölümleri, online randevu, telefonu ve tahlil sonucu gibi bilgilere ulaşmanız oldukça kolaydır. Çorlu Devlet Hastanesi yazımızı okuyarak hastane hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Çorlu Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Çorlu Devlet Hastanesi randevu işlemleri, Sağlık Bakanlığı’nın Merkezi Hekim Randevu Sorgulama hizmeti ile yapılmaktadır. Çorlu Devlet Hastanesinden randevu alma işlemleri için MHRS hizmeti kanallarından biri tercih edilebilmektedir. Çorlu Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’nca sunulan MHRS randevu hizmetine ek olarak, kayıt biriminden de randevu alma hizmeti vermektedir. Çorlu Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için şu kanalları kullanabilirsiniz:

 • MHRS İnternet Sitesi
 • MHRS Alo 182 Hattı
 • Hastanenin Kayıt Birimi

Kayıt biriminden randevu almak için Çorlu Devlet Hastanesi’ne gidip, kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir. Hastanenin kayıt birimi sabah 7.30’dan itibaren randevu vermeye başlamaktadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Çorlu Hastanesi Randevu Telefon

Çorlu Devlet Hastanesi telefonla randevu hattı bulunmamaktadır. Telefonla arayarak hastaneden randevu almak isteyenlerin Alo 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi çağrı hattını kullanmaları gerekmektedir. Alo 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi çağrı hattından randevu almak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı hazırlamanız gerekmektedir. Kimlik bilgilerinizin hazır olması randevu alırken işlemlerinizi hızlandıracaktır. Alo 182 hattı ile Çorlu Devlet Hastanesi’nden yakınlarınız içinde randevu alabilmektesiniz. Bu randevular için yakınlarınızın ve sizin T.C. kimlik numaranız arka arkaya talep edilmektedir.

Çorlu Devlet Hastanesi Online Randevu

Çorlu Devlet Hastanesi internet üzerinden randevu ,MHRS sistemi kullanılarak yapılmaktadır. Devlet hastanelerinin kendi sitelerinde, online randevu alma imkanı bulunmamaktadır. MHRS sistemi üzerinden online randevu alma imkanını kullanabilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için üyelik gerekmektedir. Üyeliğiniz yoksa kimlik bilgilerinizi girerek üye olma işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra sisteme giriş yaparak “Hastaneye Göre” randevu alma seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Ardından yapmanız gereken işlemler şunlardır:

 • Listelen hastaneler arasından Çorlu Devlet Hastanesi randevu seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
 • Sonrasında hastanede tedavi göreceğiniz branşı seçmeniz gerekmektedir.
 • Ardından bu branşta hizmet veren doktorlar arasından doktor tercihi yapmanız gerekmektedir.
 • Seçtiğiniz doktordan randevu alabileceğiniz gün ve saat bilgileri arasından tercihinizi yaparak randevunuz tamamlanmaktadır.

Ayrıca Çapa Tıp Fakültesi randevu alma ekranına bakabilirsiniz.

Çorlu Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu Alma

Çorlu Devlet Hastanesi sonuç alma işleminizi hastaneye bizzat giderek yapabileceğiniz gibi Çorlu İlçe Devlet Hastanesi’nin sitesine girerek de yapabilmektesiniz. Tahlil sonuçlarınızı internet üzerinden görüntülemek için yapmanız gereken, https://hastane.sisoft.com.tr/lab/Corlu/lab.php linkine tıklamaktır. Bu adres üzerinden talep edilen bilgileri girerek, tahlil sonuçlarınızı görüntüleyebilmektesiniz.

MHRS Çorlu Devlet Hastanesi

Çorlu Devlet Hastanesi randevu MHRS mobil uygulaması üzerinden de yapılabilmektedir. Uygulama Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanmıştır ve ücretsizdir. MHRS mobil uygulamasını App Store veya Google Play Store mağazasından indirmeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptığınızda şifre ve T.C. kimlik numarası talep edilmektedir. Daha önce üye olmadıysanız kimlik bilgileriniz ile üye olabilmektesiniz. Uygulamaya giriş yaparken parmak iziyle giriş yap seçeneğini aktive ederek, sonraki girişlerde yalnızca parmak iziyle giriş yapma imkanı bulunmaktadır. Giriş yaptıktan sonra randevu almak için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

 • İlk olarak hastaneye göre randevu alma işlemini seçmeniz gerekmektedir.
 • Ardından konum bilgisi talep edilmektedir.
 • Konum bilgisi girildikten sonra belirlediğiniz konumda bulunan hastaneler görüntülenmektedir.
 • Çorlu Devlet Hastanesi randevu seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.
 • Hastane seçimi yapıldıktan sonra tedavi olabileceğiniz branşlar listelenmektedir.
 • Tedaviye ihtiyaç duyduğunuz branşı seçerek işleminize devam etmeniz gerekmektedir.
 • Bu işlemden sonra ekran üzerinde seçtiğiniz branşta bulunan doktorlar görüntülenmektedir.
 • Doktor seçiminizi yaparken, tedavi olabileceğiniz gün ve saatlere dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Son olarak gün ve saat tercihi yaparak randevu işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.