Denizli Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Denizli Devlet hastanesi randevu, iletişim bilgileri, adresi, online işlemler ve randevu sorgulama kolay şekilde yapılabilmektedir. İşlem yapmadan önce Denizli Devlet Hastanesi hakkında yazımız detaylı şekilde okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Denizli Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Denizli Devlet Hastanesi randevu sistemi ekranına ulaşabilmek için Sağlık Bakanlığı’nın hastanelerden randevu alınabilmesi için oluşturulmuş Merkezi Hekim Randevu Sistemi hizmetine giriş yapmanız gerekmektedir. Denizli Devlet Hastanesi randevu alma işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bazı kanallar şu şekildedir:

 • MHRS Online Randevu
 • MHRS Randevu Hattı
 • MHRS Mobil Uygulama

Denizli Devlet Hastanesi MHRS Randevu

MHRS sistemiyle Denizli Devlet Hastanesi randevu işlemlerini yapabileceğiniz ilk kanal MHRS mobil uygulamasıdır. MHRS uygulaması App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilmektedir. Merkezi Hekim Randevu sistemi, kayıt olunması gereken ve şifre ile giriş yapılan bir uygulamadır. MHRS mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra Denizli Devlet Hastanesi randevu alma işlemlerini şu şekilde gerçekleştirebilmektesiniz:

 • Öncelikle üyeliğiniz yoksa üye olmanız gerekmektedir. E-Devlet şifreniz varsa üye olmadan online olarak da randevu alabilmektesiniz.
 • Üye olma işlemleri sırasında sizden, T.C. kimlik numaranız gibi birkaç bilgi talep edilmektedir. Ardından girişlerinizde kullanabileceğiniz bir şifre oluşturulmaktadır.
 • Sistem kaydınızı oluşturduktan sonra parmak izi tanımlaması yaparak sonraki girişlerinizde şifre yerine parmak izinizi kullanabilmektesiniz.
 • Giriş yaptıktan sonra karşınıza randevu alma ekranı çıkmaktadır.
 • Bu ekran üzerinden “Hastaneden Randevu Al” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
 • Ardından “Hastaneye Göre” randevu alma seçeneğini seçerek Denizli Devlet Hastanesi seçeneğine basarak randevu alınabilmektedir.

Ayrıca Çorlu Devlet Hastanesi randevu alma işlemine bakabilirsiniz.

Hastane Randevu Online

Denizli Devlet Hastanesi internetten randevu alma işlemleri için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu seçeneklerden ilki MHRS üyeliği bulunan kişiler için doğrudan MHRS online web sitesi üzerinden randevu almaktır. Üye olmayanlar ise mobil uygulamada olduğu gibi kimlik bilgileri ile üye olabilmektedir. Diğer bir seçenek ise e-Devlet sistemine giriş yaparak, Sağlık Bakanlığı hizmetleri arasından “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” hizmetine girmek olacaktır. Bu takdirde “Uygulamaya Git” sekmesine tıkladıktan sonra doğrudan MHRS uygulamasına yönlendirilmektesiniz. E-Devlet üzerinden yönlendirildiğiniz takdirde üye olmanız talep edilmemektedir. MHRS Online sistemi üzerinden randevu alabilmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • Öncelikle “Hastaneye Göre” randevu alma seçeneğini tıklamanız gerekmektedir.
 • Ardından konum talep edilmektedir.
 • Randevu almak istediğiniz şehri seçtikten sonra, bu şehirdeki hastaneler listelenmektedir.
 • Listelenen hastaneler arasından Denizli Devlet Hastanesi randevu alma seçeneğine basılması gerekmektedir.
 • Ardından bu hastanede tedavi görebileceğiniz branşlar listelenmektedir. Tedavi almak istediğiniz branşı ve doktor tercihinizi yaparak randevu alabilmektesiniz.
 • Doktorunuzun mesai saatlerine göre gün ve saat tercihi yaparak randevunuz tamamlanmaktadır.

Hastane Randevu Alma Numarası

Denizli Devlet Hastanesi randevu irtibat numarası, MHRS çağrı merkezi numarasıdır. Denizli Devlet Hastanesi’nden randevu alabilmek için Alo 182 çağrı merkezini kullanmanız gerekmektedir. 182 telefon numaralı çağrı merkezi üzerinden yalnızca kendiniz için değil, yakınlarınız için de randevu alabilmektesiniz. Çağrı merkezi ile irtibat kurduğunuz takdirde sizden T.C. kimlik numarası talep edilmektedir. Yakınınız için randevu alacaksanız muhakkak yakınınızın kimlik bilgilerine de sahip olmanız gerekmektedir. Ardından çağrı merkezi size doktor tercihinizi sormaktadır. Doktor tercihiniz yoksa tedavi alabileceğiniz herhangi bir doktor için randevunuz oluşturulmaktadır. Gün ve saat tercihi tarafınızdan yapılmaktadır.

Çapa Tıp Fakültesi randevu alma yazımıza bakabilirsiniz.

Hastane Randevu Sorgulama

Hastaneden alınan randevuyu sorgulama işleminiz, randevuyu alırken olduğu gibi tüm iletişim kanalları üzerinden yapılabilmektedir. Sisteme girdiğiniz takdirde randevularım seçeneği üzerinden aldığınız randevuları görüntüleyebilmektesiniz. Eğer randevunuza gidemeyecekseniz yine Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden randevunuzu iptal edebilir ve daha ileri bir tarih için Denizli Devlet Hastanesi randevu oluşturabilirsiniz. Randevunuzu iptal etmeniz, tedavi için sıra bekleyen hastaların hakkını gasp etmemek adına muhakkak yapmanız gereken bir işlemdir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.