Ege Üniversitesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu, telefon numarası, online işlemler, çalışma saatleri ve hastane birimleri hakkında bilgiler yazımız içerisinde yer almaktadır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi hakkında bilgilere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Randevu Alma Ekranı

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu ekranı, fakültenin internet sitesi üzerinde bulunmaktadır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden tıp fakültesi hastanelerine randevu oluşturulamamaktadır. Bu sebeple her fakültenin kendi irtibat numaralarını arayarak veya resmi internet sitelerini ziyaret ederek randevu alabilmektesiniz. Telefonla randevu sistemi, şu an için Ege Üniversite Tıp Hastanesi’nin tüm branşları için hizmet vermemektedir. Ege Üniversite randevu alma işlemleri için en uygun seçenek resmi internet sitesidir.

Ayrıca Denizli Devlet Hastanesi bilgilerine bakabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Randevu Telefon

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu numarası, hastaneden randevu alınacak bölüme göre değişiklik göstermektedir. Ege Üniversite Tıp Fakültesi Hastanesi telefon randevu hizmeti her branş için verilmemektedir. Güncel olarak randevu alabileceğiniz branşlar ve irtibat numaraları şu şekildedir:

 • Ergen Bağımlılık Polikliniği (Yalnızca bağımlı hastalar için hizmet vermektedir.): 0 232 390 45 08 – 0 232 363 48 99
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği: 0 232 390 53 57
 • Çocuk Cerrahisi Polikliniği: 0 232 390 28 04
 • Tüp Bebek Merkezi Halkla İlişkiler: 0 232 390 36 58 – 0 232 390 36 59
 • Tıbbi Genetik Polikliniği: 0 232 390 49 17

Diğer polikliniklere randevu oluşturmak için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi sitesini ziyaret ederek, e-randevu hizmetinden faydalanmanız gerekmektedir.

Ege Üniversitesi Randevu İnternetten

Ege Üniversitesi Hastanesi online randevu hizmeti, hastanenin resmi internet sitesi üzerinden verilmektedir. Ege Üniversitesi randevu alma işlemleri için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir:

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Hastane sitesine https://egehastane.ege.edu.tr/ linkinden ulaşım sağlayabilmektesiniz.
 • Ege Üniversitesi Hastanesi resmi sitesinin ana sayfasında “Poliklinik E-Randevu” seçeneği bulunmaktadır.
 • Bu sekmeye tıkladığınızda randevu oluşturma sayfasına ulaşabilmektesiniz.
 • Açılan sayfada sizden T.C. kimlik numarası, doğum yılı ve telefon numarası talep edilmektedir.
 • Bilgileri girerek sisteme giriş yaptıktan sonra istediğiniz branşta randevu oluşturabilmektesiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Saatleri

Ege Üniversitesi Hastanesi randevu alma saatleri 7 gün 24 saat değildir. Sistem zannedildiği gibi mesai saatleri içerisinde değil, haftanın her günü 18.00’dan sonra hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde hizmet verildiği takdirde çalışan vatandaşlar randevu alamayabilmektedir. Bu yoğunluk sebebiyle sistem çalışma saatleri, 18.00 ve sonrası olarak belirlenmiştir. Bu sayede tüm vatandaşlar randevu alma hizmetini eşit bir şekilde kullanabilmektedir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne olan talep yoğunluğu sebebiyle randevu alan fakat randevuya gidemeyecek olan hastaların randevularını iptal etmeleri gerekmektedir.

Çorlu Devlet Hastanesi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu

Ege Üniversite Diş Hekimliği Fakültesi randevu alma hizmeti resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. https://dent.ege.edu.tr/ linkine tıkladıktan sonra Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi randevusu oluşturmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir:

 • Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi resmi internet sitesi ana sayfa üzerinde, Ege Üniversitesi randevu alma hizmetinde olduğu gibi “E-Randevu” sekmesi bulunmaktadır.
 • Sekmeye tıklayarak randevu sistemine ulaşılabilmektedir.
 • Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi randevu alma sisteminde; T.C. kimlik numarası, ad ve soyadı, doğum yılı ve telefon numarası talep edilmektedir.
 • Ardından randevu alabileceğiniz klinikler görüntülenmektedir.
 • Kliniğinizi seçtikten sonra boş olan gün ve saatler arasından tercihinizi yaparak, kısa sürede randevunuzu oluşturabilmektesiniz.

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi randevunuza birkaç kere gelmezseniz sistem üzerinden bir daha randevu alamamaktasınız. Sistem üzerinden alacağınız randevular yalnızca ilk muayene için verilmektedir. Tedaviniz devam ederken sonraki randevularınız doktorunuz tarafından verilmektedir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.