Erken Boşalmaya Karşı 6 Öneri

A+
A-
Erken Boşalmaya Karşı 6 Öneri

Kontrolsüz boşalma diye tabir edilen istem dışı meydana gelen boşalmaya erken boşalma denir. Erken boşalmaya karşı çözüm sağlamak için doğru doğal tedavi yöntemleri uygulanmalıdır.

İşte Erken Boşalmaya Karşı 6 Öneri

Erkeklerin cinsel ilişki sırasında penis sertliğini koruyamaması ya da normal bir ilişkinin süresinden daha erken boşalmak çiftler için sorun teşkil eder. Boşalma süresini kontrol edememek birçok erkeğin yaşadığı bir sorundur. Erken boşalmayı doğal yollarla engellemek, çiftlerin mutsuzluğuna neden olur; ancak erken boşalmanın bir standardı yoktur. Yani çiftlerin birbirinden beklentisi karşılandığı sürece boşalma erken de yaşansa o erken boşalma olarak kabul edilmez. Ayrıca bilinmesi gerekir ki gençlik yıllarında ilk cinsel birliktelikte erken boşalma yaşamak, kişinin bu konuda problem yaşaması anlamına gelmemektedir.

ETİKETLER:
Sağlık Uzmanı
Sağlık Uzmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.