Eyüp Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Eyüp Devlet Hastanesi randevu alma ekranı, online randevu, randevu sorgulama, iletişim bilgileri, doktor çalışma saatleri ve hastane bölümlerine yazımızdan bakabilirsiniz. Yazımızda Eyüp Devlet Hastanesi’ne dair tüm detaylara kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Eyüp Devlet Hastanesi randevu alma sayfası, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresi üzerinden kullanılmaktadır. Bu adres üzerinden ekrana erişim sağlanıp, randevu tarihi alınmaktadır. Randevu tarihi belirlemek için sisteme üye kaydı yapılmaktadır. Üye kaydı sırasında MHRS şifresi belirlenmesi sağlanmaktadır. Üyelik işlemi ve MHRS şifresi alımı https://hastanerandevu.gov.tr adresinden yapılmaktadır. Şifre belirlenmesi ile Eyüp Devlet Hastanesi randevu alma ekranı kullanılabilmektedir. Randevu ekranı kullanımı, şifre ve yeni üyelik hakkında detaylar, alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Üye Kaydı

Eyüp Devlet Hastanesi randevu ekranı kullanıcı kaydı, https://hastanerandevu.gov.tr adresinden yapılmaktadır. Bu adres, internet arama çubuğuna yazılıp, aratma yapılmalıdır. Aratma işlemi sonrası, ana sayfaya yönlendirilme yapılmaktadır. Ana sayfada izlenecek aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Ana sayfanın sağ köşesinde yer alan, ‘’randevu al’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Bu işlem ile bir tablo ekranı açılmaktadır.
 • Tablonun altında yer alan, ‘’yeni üyelik’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • İşlem sonrası otomatik ekran açılmaktadır. Bu ekranda boşluklar kimlik numarası ve MHRS şifresi girilmektedir.
 • Bilgileri girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Aşamaların tamamlanması ile üyelik kaydı gerçekleşmektedir. Üyelik kaydına sahip olanlar, randevu alım ekranını kullanabilmektedir. Üyeliğin otomatik ekranda şifre belirleme aşamasına ilişkin detaylı bilgi alt başlıkta verilmektedir.

Yalova Devlet Hastanesi bilgilerine bakabilirsiniz.

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Kullanıcı şifresi

Eyüp Devlet Hastanesi randevu ekranı üye şifresi, üyelik kaydı sırasında belirlenmektedir. Bu şifrenin belirlenmesi için, üst başlıkta yer alan üyelik adımları izlenmelidir. Otomatik ekran aşamasına gelindiğinde girilecek bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • TC kimlik numarası,
 • MHRS şifresi girilmelidir. Bu şifre kullanıcı tarafından belirlenmektedir.

MHRS şifresi, üyelik sırasında kişinin kendi belirleyeceği kullanıcı şifresidir. Bu bilgilerin boşluklara girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanması ile şifre belirleme işlemi tamamlanmaktadır. MHRS şifresi yoluyla Eyüp Devlet Hastanesi randevu alma ekranı işlemleri kaydedilebilmektedir. Bu şifre olmadan randevu tarihi sisteme tanımlanamamaktadır. Randevu ekranı kullanımı ve şifresi hakkında bilgi alt başlıklarda yer almaktadır.

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Nasıl Kullanılmaktadır?

Eyüp Devlet Hastanesi randevu ekranı kullanımı, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresinden yapılmaktadır. Bu adres internet arama çubuğuna yazılıp, arama yapılmalıdır. Arama sonucu ana sayfa açılmaktadır. Ana sayfada izlenecek aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Ana sayfa açıldığında görüntülenen tabloda, ‘’ İstanbul’’ ili seçilmelidir.
 • Seçim sonrası, hastane isimlerinin yer aldığı tablo açılmaktadır. Bu tablodan, ‘’Eyüp Devlet Hastanesi’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • İşlem sonrası ekrana hastanenin uygun randevu tarihleri gelmektedir. Bu tarihlerden birine tıklanmalıdır.
 • Daha sonra sistem otomatik ekranı açılmaktadır. Bu ekranda kimlik numarası ve şifre istenmektedir.
 • Bilgiler boşluklara girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Aşamaların tamamlanması ile randevu tarihi alınmaktadır. Bu tarihte hastaneye gidilip, tedavi sağlanabilmektedir. Sistem otomatik ekranı üzerinden istenilen şifre ve kimlik numarası hakkında bilgiler, alt başlıkta yer almaktadır.

Urla Devlet Hastanesi bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Onay Şifresi

Eyüp Devlet Hastanesi randevu ekranı onay kodu, yeni üyelik sırsında belirlenen kullanıcı şifresidir. Bu şifreyi kişi kendi belirlemektedir. Sistem bu şifreye MHRS şifresi adını vermektedir. Bir üst başlıkta yer alan randevu ekranı kullanım aşamalarının tümü izlenip, sistem otomatik ekran açılışı kısmına gelinmektedir. Otomatik ekrana girilecek bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • TC kimlik numarası
 • MHRS şifresi, Bu şifre yeni üyelik yapılırken kişi tarafından belirlenen şifredir.

Bilgilerin, boşluklara girilmesi ve ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanması ile randevu tarihi sisteme tanımlanmaktadır. Üst başlıkta yer alan tüm aşamalar bu şekilde tamamlanmaktadır. Eyüp Devlet Hastanesi randevu alma ekranı işlemleri, MHRS şifresi onayı alınmadan kaydedilmemektedir. Şifre iletimi ile adımlar tamamlandığında, randevu tarihi alınmaktadır. Randevu tarihinde nüfus cüzdanı ile hastaneye gidilip, tedavi sağlanabilmektedir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.