Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma, online randevu, randevu sorgulama, telefon numarası, adres bilgileri, tahlil sonucu alma ve hastane birimi hakkında merak edilen tüm bilgilerin detaylarına yazımız içerisinde yer verilmiştir. Yazımızı okuyarak gerekli bilgilere bakabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Alma Ekranı

Gaziantep Üniversite Hastanesi randevu ekranı, internet sitesi üzerinde bulunmaktadır. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, tıp fakültesi hastanesi olduğu için MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu kanalları şu şekilde belirlenmiştir:

 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Online Randevu Hizmeti
 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefonla Randevu Hattı
 • Cep Hastane Mobil Uygulaması

Gaziantep Tıp Fakültesi Randevu Alma Telefon

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi telefonla randevu hizmeti, hastanede hizmet veren tüm branşlar için sunulmaktadır. Hastanenin randevu hattı, çağrı merkezi ile aynı irtibat numarasına sahip değildir. Telefonla irtibat kurarak randevu almak isteyenlerin randevu hattına ulaşabilecekleri irtibat numarası şu şekilde belirlenmiştir:

 • 444 98 58

Hastaneyle randevu alma işlemleri dışında irtibat kurmak isteyenler için irtibat numaraları ise şu şekildedir:

 • Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi: 0 342 360 60 60
 • Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi: 0 342 472 07 10
 • Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi: 0 342 360 96 00

Ayrıca Ege Üniversitesi randevu alma ekranına bakabilirsiniz.

Gaziantep Üniversite Hastanesi Randevu

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi online randevu hizmeti, resmi internet sitesi üzerinden hizmete sunulmuş bulunmaktadır. Gaziantep Üniversite Hastanesi’nden online randevu almak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak http://hastanetip.gantep.edu.tr/ linkine tıklayarak, Gaziantep Üniversite Hastanesi’nin resmi sitesini ziyaret etmek gerekmektedir.
 • Ana sayfada “Online Randevu” seçeneği bulunmaktadır.
 • Bu seçeneğe tıklamanız gerekmektedir.
 • Karşınıza açılan sayfada daha önce üyelik işlemlerini tamamlayan kişiler için T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş seçeneği bulunmaktadır. Daha önce üye olmadıysanız, “Üye Ol” seçeneğine tıklayarak üye olabilir veya “Üye Olmadan Randevu Al” seçeneğine tıklayarak üye olmaksızın randevu oluşturabilirsiniz.
 • Üye olmadan randevu oluşturabilmek için sistemin sizden talep ettiği T.C. kimlik numarası ve doğum yılı bilgilerini sisteme girmeniz gerekmektedir.
 • Sonrasında randevu almak istediğiniz branşı, tedavi olmak istediğiniz doktoru ve gün tercihinizi yaparak randevu işlemlerinizi tamamlayabilmektesiniz.

GAÜN Randevu Mobil

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu mobil uygulama üzerinden yapılabilmektedir. Fakat bu işlem için kullanabileceğiniz uygulama, GAÜN Randevu uygulaması değildir. Anlaşmalı hastaneler için randevu oluşturabileceğiniz “Cep Hastane” uygulaması üzerinden, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alımları da yapılabilmektedir. Mobil uygulamayı App Store ve Google Play Store üzerinden indirebilmektesiniz. Mobil uygulama üzerinden randevu alma işlemleri için sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Ardından anlaşmalı hastaneler arasından, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tercihinde bulunarak randevu işlemlerini başlatmanız gerekmektedir. Diğer randevu kanallarında olduğu gibi bu kanalda da, randevu alabileceğiniz branşlar görüntülenmektedir. Bu branşlar arasından muayene olmanız gereken branşı ve tedavi olmak istediğiniz doktoru seçmeniz gerekmektedir. Son olarak gün ve saat tercihi yaparak randevunuzu oluşturmaktasınız.

Denizli Devlet Hastanesi bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Tahlil Sonucu Alma

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi tahlil sonucu alma işlemlerinizi birçok farklı kanalı kullanarak gerçekleştirebilmektesiniz. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma işlemlerinde olduğu gibi sonuç öğrenme işlemleri için de online ve mobil sonuç alma hizmeti sunmuştur. Sonucunuza ulaşabileceğiniz ilk kanal “E-Sonuç” hizmetidir. Bu hizmete Gaziantep Üniversite Hastanesi’nin internet sitesinden ulaşabilmektesiniz. Bu hizmet, hastalara ve hasta yakınlarına ana sayfa üzerinden sunulmaktadır. Sisteme girdikten sonra izlemeniz gereken yöntem şu şekildedir:

 • İlk olarak “Üye Olmadan Randevu Al” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Çünkü sonuç alma işlemi, randevu alma işlemi ile aynı portal üzerinden sunulmaktadır.
 • Ardından T.C. kimlik numarası ve doğum yılı bilgileriniz talep edilmektedir.
 • Açılan sayfada “Laboratuvar Sonuçları” sekmesine tıklayarak sonuçlarınıza ulaşabilmektesiniz.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.