Haseki Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Haseki Devlet Hastanesi randevu alma sayfası, randevu sorgulama, doktor listesi, doktor çalışma saatleri, iletişim bilgileri, adresi ve bölümleri bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz. Haseki Devlet Hastanesi’ne dair tüm detaylara kısa sürede bakabilir ve gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Haseki Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Haseki Hastanesi Randevu Alma sayfası, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresi üzerinden görüntülenip, randevu tarihi alınmasını sağlamaktadır. Randevu tarihi alımı için sistem üyeliği yapılmalıdır. Üyelik işlemi https://hastanerandevu.gov.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. Aynı adres üzerinden üyelik sırasında MHRS şifresi belirlenmektedir. Bu şifre Haseki Hastanesi randevu alma ekranı üzerinden alına tarihin onaylanması sırasında kullanılmaktadır. Şifre ve üyeliğe sahip olmayanlar, sistem üzerinden randevu alamamaktadır. Üyelik, şifre işlemi ve ekran kullanımı hakkında bilgiler, alt başlıklardan öğrenilebilmektedir.

Okmeydanı Diş Hastanesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Haseki Hastanesi Randevu Alma Ekranı Üyelik Kaydı

Haseki Hastanesi randevu ekranı kullanıcı kaydı, https://hastanerandevu.gov.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. Bu adres internet arama çubuğuna girilip, aratama yapılmalıdır. Açılan ana sayfada izlenecek adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Ana sayfanın sağ kısmında yer alan, ‘’randevu al’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Tıkama sonrası açılan tablonun altın ter alan, ‘’ yeni üyelik’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • İşlemler sonrası, otomatik ekran açılmaktadır. Bu ekranda bulunan boşluklara, kimlik numarası ve şifre girilmelidir.
 • Bilgiler girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Bu işlemler sonucunda üyelik tamamlanmaktadır. Üyelik sağlayanlar, sistem üzerinden randevu ekranını görüntüleyebilmektedir. Otomatik ekran boşluklarına girilecek, şifre ve kimlik numarası hakkında bilgiler, alt başlıkta verilmektedir.

Haseki Hastanesi Randevu Alma Ekranı Üye Şifresi

Haseki Hastanesi randevu ekranı kullanıcı kodu, yeni üyelik sırasında belirlenen şifredir. Bu şifre MHRS kodu olarak bilinmektedir. Bir üst başlıkta yer alan üyelik adımları takip edilmelidir. Adımlar sonucunda, otomatik ekranın açılması kısmına gelinmektedir. Bu kısımda boşluklara girilecek bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • TC kimlik numarası
 • MHRS şifresi, Bu şifre üyelik sırasında kişinin belirlediği, kullanıcı şifresidir.

Bu bilgiler boşluklara girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır. Aşamaların bitirilmesi ile MHRS şifresi belirlenmektedir. Bu şifre ile Haseki Hastanesi randevu alma ekranı kullanımı sağlanmaktadır. Ekran yardımı ile randevu tarihi belirlenirken, bu şifre talep edilmektedir. Randevu ekranı ve şifrenin kullanılması hakkında detaylı bilgi, alt başlılarda yer almaktadır.

Haseki Hastanesi Randevu Alma Ekranı Nasıl Kullanılır?

Haseki Hastanesi randevu sayfası kullanımı için hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresine girilmelidir. Bu adresi internet arama çubuğuna yazılıp, aratma yapılmalıdır. Arama ile ana sayfa açılmaktadır. Ana sayfada izlenecek adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Ana sayfanın üzerinde yer alan tabloda, ‘’İstanbul’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Daha sonra açılan tablo ekranından ise ‘’ Haseki Hastanesi’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Bu işleler ile otomatik olarak, hastane randevu tarihleri görüntülenmektedir. Tarihlerden biri seçilmelidir.
 • Seçim sonrası, otomatik ekran açılmaktadır. Bu ekranda bulunana boşluklara şifre ve kimlik numarası girilmelidir.
 • Daha sonra, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmaktadır.

Bu işlemler ile randevu tarihi belirlenmektedir. Randevu tarihinde hastaneye gidilip tedavi imkanından faydalanılmaktadır. Otomatik ekrana girilecek şifre bilgisi alt başlıkta verilmektedir.

Silivri Devlet Hastanesi bilgilerine bakabilirsiniz.

Haseki Hastanesi Randevu Alma Ekranı Onay Şifresi

Haseki Hastanesi randevu ekranı onay kodu, ilk üyelik yapılırken belirlenen kullanıcı şifresidir. Bu kod sisteme girilip, randevu tarihi kayıt edilmektedir. Bir üst başlıkta yer alan ekran kullanım aşamaları izlenmektedir. Bu izleme sayesinde, otomatik ekran kısmına gelinmektedir. Otomatik ekran boşluklarına girilecek bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • MHRS şifresi,
 • TC Kimlik numarası bilgileri girilmelidir.

Bu bilgiler girilip, ‘’onay ‘’ kutucuğuna tıklanmalıdır. İşlem ile randevu tarihi alımı tamamlanmaktadır. MHRS şifresi, üyelik yapılırken belirlenmektedir. MHRS şifresi olmayanlar, Haseki Hastanesi randevu alma ekranı kullanımını ve tarih belirleme işlemlerini sağlayamamaktadır. Kullanıcı şifresi anlamına gelmektedir. Bu şifre tarih kaydı aşamasında sorulmakta ve otomatik ekranda bulunana boşluğa girilmektedir. Aşamaların tamamlanması ile hastaneye randevu gününde gidilip, tedavi olanaklarından faydalanılabilmektedir. Hastane randevusuna gidilirken, nüfus cüzdanı kişinin yanında bulunmalıdır.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.