Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma, telefonu, tahlil sonuçları, diş hekimliği MHRS randevu alma, adresi ve bölümleri bilgilerine sistemimizden ulaşabilirsiniz. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Alma Ekranı

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi randevu ekranı, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin resmi internet sitesi üzerinde bulunmaktadır. Tıp fakültesi hastanelerine, Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile randevu oluşturulamamaktadır. Bu nedenle her tıp fakültesi hastanesinin kendi randevu sistemleri bulunmaktadır. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alabileceğiniz hizmet kanalları şu şekildedir:

 • Kocaeli Üniversitesi Online Randevu Sistemi
 • Kocaeli Üniversitesi Telefon Randevu Hattı

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaptırdığınız tahlil sonuçlarına da, online olarak ulaşabilmektesiniz.

Ayrıca Denizli Devlet Hastanesi randevu almaya bakabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu sistemi, hastanenin resmi internet sitesinde bulunmaktadır. http://hastane.kocaeli.edu.tr/ linkine tıklayarak Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesine ulaştıktan sonra izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak ana sayfada bulunan “Online Randevu” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
 • Ardından karşınıza “Hasta Bilgi Sistemi” çıkmaktadır. Bu sistem üzerinden randevu bilgilerinizin başlatılabilmesi için T.C. kimlik numaranız, doğum yılınız ve baba adınız talep edilmektedir.
 • Bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra online randevu sistemine giriş yapmaktasınız.
 • Sistem üzerinden tedavi olmak istediğiniz branşı, bu branşta hizmet veren doktoru ve randevu almak istediğiniz tarihi seçerek randevu oluşturabilmektesiniz.
 • Daha önce tedavisi başlayan hastaların sonraki muayenelerinde, muhakkak online randevu hizmetinden ve telefon randevu hattından randevu almaları gerekmektedir.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Telefon

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu hattı, mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alabilmek için irtibat kurmanız gereken telefon numarası şu şekilde belirlenmiştir:

 • 0 262 303 75 00

Bu numara üzerinden yalnızca randevu verme ve mevcut randevu iptal hizmetleri verilmektedir. Hastane ile iletişime geçmeniz gereken başka bir durumunuz mevcutsa, randevu hattını değil Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Hastanenin çağrı merkezi ile irtibat kurabileceğiniz telefon numarası şu şekilde belirlenmiştir:

 • 0 262 303 75 75

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonuçları

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi sonuç alma işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Tahlil sonuçlarınıza ulaşmak için Kocaeli Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Siteyi ziyaret ettikten sonra tahlil sonuçlarınıza ulaşabilmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • Kocaeli Tıp Fakültesi Hastanesi resmi sitesinde giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan “Online Sonuç” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
 • Bu sayfada karşınıza “Hasta Bilgi Sistemi” çıkmaktadır. Hasta Bilgi Sistemi ile sonuçlarınızı görüntüleyebilmek için sistem üzerinden talep edilen birkaç bilgi bulunmaktadır.
 • Sisteme giriş yapmak için istenen bilgiler şunlardır: T.C. kimlik numarası, doğum yılı ve baba adı
 • Bilgileri sisteme girip “Giriş” sekmesine tıkladıktan sonra vermiş olduğunuz tahliller ve sonuçları sistem üzerinden görüntülenebilmektedir.

Ege Üniversitesi randevu alma içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği MHRS Randevu Alma

Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Hastanesi MHRS randevu alma imkanınız bulunmamaktadır. Hastaneden randevu alabileceğiniz iletişim kanalları yalnızca telefon hattı ve online işlemlerdir. MHRS sistemi ile randevu almak istiyorsanız bir tıp fakültesi hastanesini değil, devlet hastanesini seçmeniz gerekmektedir. Hastanenin internet sitesi üzerinden randevu almak için izlemeniz gereken yol şu şekildedir:

 • http://dishek.kocaeli.edu.tr/ linkine tıklayarak hastanenin internet sitesine ulaşım sağlanmaktadır.
 • Ana sayfada bulunan “E-Randevu Al” sekmesine tıklanarak, randevu alma işlemleri başlatılmaktadır.
 • Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu işlemlerinde olduğu gibi, bu hizmet için de T.C. kimlik numarası ve doğum yılı talep edilmektedir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.