Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Okmeydanı Diş Hastanesi randevu alma, üyelik kaydı, randevu için istenen belgeler, randevu şifresi, iletişim bilgileri ve adresi bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz. Okmeydanı Diş Hastanesi hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Okmeydanı Diş Hastanesi randevu alım sayfası, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ internet adresi yardımı ile kullanılabilmektedir. Bu internet adresi üzerinden, Okmeydanı Diş Hastanesi için randevu talebinde bulunulabilmektedir. Randevu almak için MHRS şifresine sahip olmak gerekmektedir. Hastane seçimi yapıldıktan sonra, sistem MHRS şifresi talep etmekte ve randevu günü tanımlamaktadır. Bu şifrenin alımı, https://www.hastanerandevu.gov.tr adresinden alınmaktadır. Şifrenin alımı için sistemde ‘’yeni üyelik’’ sekmesinden işlem yapılmaktadır. Bu sekme içerisine kimlik bilgileri girilerek yani üyelik yapılıp, MHRS şifresi belirlenmektedir. Alınan üyelik ve şifre bilgileri ile Okmeydanı Diş Hastanesi randevu alma ekranı işlemi tamamlanabilmektedir. Üyelik işlemi için izlenecek aşamalar, randevunun nasıl alınacağı ve randevu alma hakkında geniş bilgi, alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma ekranına bakabilirsiniz.

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Alma İşlemi Üyelik Kaydı

Okmeydanı Diş Hastanesi randevusu kullanıcı kaydı, https://www.hastanerandevu.gov.tr adresinden yapılmaktadır. Üyelik kaydı sayesinde sistem üzerinden hastaneler görüntülenip, randevu alınmaktadır. Üyelik kaydı için izlenmesi gereken aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İnternet arama motoruna, ‘’ https://www.hastanerandevu.gov.tr ‘’ adres başlığı yazılıp, aratma yapılmalıdır.
 • Bu arama sonucu direk olarak, randevu sistemi ile ilgili bir ekran açılmaktadır.
 • Bu ekranın sağ alt köşesinde bulunan ‘’ Randevu Al’’ sekmesine tıklanmalıdır.
 • Açılan tablonun alt kısmında, ‘’ yeni üyelik’’ başlığı bulunmaktadır.
 • Bu başlığa girilip, istenilen bilgiler verilip, bir şifre belirlenerek üyelik sağlanmalıdır.
 • Bilgilerin doldurulması ve ‘’onay’’ kutucuğunun tıklanması ile üyelik tamamlanmaktadır.

Yapılan üyelik işlemi sayesinde İlerleyen adımlarda MHRS şifresi belirlenebilmektedir. Üyelik sağlayanlar, Okmeydanı Diş Hastanesi randevu alma işleminden faydalanabilmektedir. Üyelik sırasında sistemin istediği bilgiler alt başlık içerisinden ayrıntılı şekilde öğrenilebilmektedir.

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Alma Üyeliği İçin İstenilen Bilgiler

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevusu üye bilgileri, sisteme ‘’yeni üyelik’’ kaydı sırasında tanımlanmalıdır. Bu tanımlamalar yardımı ile MHRS şifresi de alınabilmektedir. Bilgilerin iletilmesi işlemi, üst başlıkta yer alan ‘’yeni üyelik’’ sekmesine girildikten sonra sağlanmaktadır. Okmeydanı Diş Hastanesi randevu alma ekranı üyeliği için istenilen bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Yazının bir üst başlığında yer alan üyelik kaydı işlemi aşamaları izlenmelidir.
 • Bu adımlar arasından ‘’yeni üyelik’’ sekmesi tıklandıktan sonra açılan ekranda bilgiler talep edilmektedir.
 • Açılan ekran tablosuna, TC Kimlik numarası,
 • Ad, soy ad, cinsiyet
 • Doğum tarihi
 • Doğum yeri, anne ve baba adı,
 • İletişim bilgileri, adres, telefon girilmelidir.
 • Daha sonra, sistem bir şifre belirlemenizi istemektedir. Bu şifre kişinin kendi seçtiği bir şifre olmadır. Şifre MHRS şifresi olarak adlandırılmaktadır. Şifre belirlenip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Bu aşamalar ile randevu alabilmek için üyelik tamamlanmaktadır. Aynı zamanda MHRS şifresi belirlenmektedir. Randevu alım işleminde yapılan üyelik sonucu alınan MHRS şifresi sorulmaktadır. MHRS şifresinin randevu alımında kullanımı ve randevu alma adımları alt başlık içerisinden öğrenilebilmektedir.

Ayrıca Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu bilgilerine bakabilirsiniz.

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Alma Ekranı Nasıl Kullanılır?

Okmeydanı Diş Hastanesi randevu alma ekranı kullanımı için hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresine giriş yapılmalıdır. Bu adres internet arama motoruna yazılıp, aratma yapılmalıdır. Aratma işlemi ile direk olarak randevu ekranı açılmaktadır. Randevu alımı için izlenecek diğer aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Açılan sayfada bir seçim tablosu görüntülenmektedir.
 • Bu tablodan İstanbul ili seçilmelidir.
 • İl seçimi sonrası hastane isimlerinin yer aldığı tablo açılmaktadır.
 • Bu tablodan ‘’Okmeydanı Diş Hastanesi’’ seçimi yapılmalıdır.
 • Seçim sonrası boş olan randevu günleri görüntülenmektedir.
 • Bu tarihlerden birine tıklanıp, seçim yapılmalı ve ‘’onay’’ kutusuna tıklanmalıdır.
 • Sistem randevu kaydı için otomatik açtığı ekranda, kişi ve üyelik şifresi bilgilerini talep etmektedir.
 • Bu bilgiler verilip ‘’ onay’’ kısmına tıklanmalıdır.

Bu işlemlerin tamamlanması ile randevu kaydı gerçekleşmektedir. Son onay aşamasında istenilen şifre ve kişi ile ilgili bilgiler alt başlık içerisinden öğrenilebilmektedir. Hastaneye randevu için gidildiğinde, nüfus cüzdanı kişinin yanında bulunmalıdır.

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Alma Ekranı İçin Şifre

Okmeydanı Diş Hastanesi randevu ekranı kodu, yani üyelik sırasında alınan MHRS şifresidir. Bu kod son aşamada verilerek, randevu alma işlemi tamamlanmaktadır. Yazının bir üst başlığında anlatılan ekran kullanımının, kişi ve üyelik bilgisi sistem talebi adımında, bu bilgiler verilmelidir. Okmeydanı Diş Hastanesi randevu alma ekranı işlemlerinde istenilen bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • TC kimlik numarası
 • MHRS şifresi

Bu şifreler randevu günü seçildikten sonra çıkan ekrana girilmelidir. İşlem sonrası ’’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır. Bu aşamalar ile randevu alım işlemi tamamlanmaktadır.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.