Tepecik Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Tepecik Hastanesi randevu alma, randevu sorgulama, online randevu ,tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, adresi, doktor çalışma listesi ve bölümleri hakkında bilgiler platformumuz içerisinde bulunmaktadır. Yazımız içerisinden Tepecik Hastanesi hakkında gerekli bilgilere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tepecik Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Tepecik Hastanesi randevu alma sayfası, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresi üzerinden görüntülenebilmektedir. Randevu ekranının kullanılabilmesi için sistem üyeliği sağlanmaktadır. Aynı zamanda, sistem kullanıcı şifresi belirlenmektedir. Bu işlemler için ise https://hastanerandevu.gov.tr adresi kullanılmaktadır. Bu adres üzerinden alınacak şifre ile Tepecik Hastanesi randevu alma ekranı üzerinden randevu tarihi belirlenmektedir. Randevu ekranı ve şifre kullanımı, yeni üyelik işlemi hakkında bilgi, alt başlılar içerisinden öğrenilebilmektedir.

Tepecik Hastanesi Randevu Alma Ekranı Üyelik Kaydı

Tepecik Hastanesi randevu ekranı kullanıcı kaydı, https://hastanerandevu.gov.tr adresinden yapılmaktadır. Bu adres üzerinden kullanıcı yapılarak, hastane randevu ekranı görüntülenebilmektedir. Üyelik kaydı için izlenecek adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İnternet arama motoruna, ‘’https://hastanerandevu.gov.tr ‘’ adresi aratılmalıdır. Aratma ile ana sayfa açılmaktadır.
 • Ana sayfada bulunan, ‘’randevu al’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Çıkan tablonun alt kısmında yer alan, ‘’yeni üyelik’’ sekmesine tıklanmalıdır.
 • Otomatik olarak bir ekran açılıp, kişiden şifre ve kimlik numarası bilgisi istenmektedir.
 • Bu bilgilere yanıt verilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Bu adımların tamamlanması ile yeni üyelik gerçekleşmektedir. Üyelik işleminin son aşaması olan otomatik ekran kısmında girilecek bilgiler ve şifre hakkında detaylar, alt başlıkta yer almaktadır.

Ayrıca Yalova Devlet Hastanesi yazımıza bakabilirsiniz.

Tepecik Hastanesi Randevu Alma Ekranı Kullanıcı Şifresi

Tepecik Hastanesi randevu ekranı üye kodu, yeni üyelik yapılırken belirlenmektedir. Bu kod kullanıcı şifresi olup, MHRS ismi ile adlandırılmaktadır. Bir üst başlıkta yer alan yeni üyelik adımları sırasıyla takip edilmelidir. Bu adımların otomatik ekran açılması ve şifre bilgisi istenmesi kısmında, iletilecek bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • TC kimlik numarası
 • Kullanıcı tarafından belirlenecek bir şifre iletilmelidir.

Bu bilgiler boşluklara girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır. Aşamaların tamamlanması üyelik gerçekleşmektedir. Aynı zamanda MHRS şifresi de belirlenmiş olmaktadır. Tepecik Hastanesi randevu alma ekranı kullanımı ve randevu ekranından tarih belirleme bu şifre olmadan yapılamamaktadır. Bu şifre, ilerleyen aşamalarda, randevu tarihi belirlenirken istenmektedir. Randevu ekranı ve şifre kullanımı hakkında bilgiler, alt başlıklardan öğrenilebilmektedir.

Tepecik Hastanesi Randevu Alma Ekranı Nasıl Kullanılır?

Tepecik Hastanesi randevu ekranı kullanımı ve görüntülemesi, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresi üzerinden yapılabilmektedir. Bu adres internet arama motoruna yazılmalıdır. Daha sonra ‘’ara’’ komutu seçilmelidir. Daha sonra izlenecek adımlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Açılan ilk sayfada bir seçim tablosu yer almaktadır. Bu tablodan. ‘’ İzmir’’ seçilip, üzerine tıklanmalıdır.
 • Seçim sonrası, hastane adlarının yer aldığı ekran görüntülenmektedir. Burada bulunan tablodan, ‘’ Tepecik Hastanesi’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Bu işlemler ile hastanenin boş olan randevu tarihleri görülebilmektedir.
 • Tarihlerden uygun olanı seçilip, üzerine tıklanmalıdır.
 • İşlem ile birlikte otomatik ekran açılmaktadır. Bu ekranda buluna tabloda kimlik numarası ve şifre bilgisi istenmektedir.
 • Bilgiler girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmaktadır.

Tüm bu adımların tamamlanması ile randevu tarihi alınmaktadır. Bu randevu tarihinde hastaneye gidilip, tedavi sağlanabilmektedir. Son aşama olan otomatik ekranda, bilgi ve şifre tanımlama işlemi hakkında ayrıntılar, alt başlıkta yer almaktadır.

Urla Devlet Hastanesi randevu alma bilgiler içeriğimizde yer almaktadır.

Tepecik Hastanesi Randevu Alma Ekranı Onay Şifresi

Tepecik Hastanesi randevu ekranı onay kodu, yeni üyelik yapılırken belirlenen, MHRS şifresidir. Bu şifreyi kişi üyelik sırasında, kendi tanımlamaktadır. Bir üst başlıkta yer alan otomatik ekranda, şifre bilgisinin sunulması gerekmektedir. Onaydan önce son adım olan otomatik ekrana girilecek bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • TC kimlik numarası
 • MHRS şifresi girilmelidir.

Bu bilgiler boşluklara girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır. Aşamaların bitmesi ile randevu alınmaktadır. MHRS şifresi, üyelik kaydında belirlenen şifredir. Bu şifre olmandan Tepecik Hastanesi randevu alma ekranı görüntülenememekte ve randevu tarihi için seçim yapılamamaktadır. Randevu tarihi seçecekler, TC kimlik numarası ve MHRS numarasını bilmelidir. Randevu günü, nüfus cüzdanı ile birlikte hastaneye gidilmelidir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.