Tire Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Tire Devlet Hastanesi online randevu, randevu sorgulama, tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, adres bilgileri ve doktor listesine yazımızdan bakabilirsiniz. Yazımızdaki bilgiler sayesinde Tire Devlet Hastanesi işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Tire Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Tire Devlet Hastanesi randevu alma sayfası, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresi üzerinden erişim sağlanarak kullanılmaktadır. Bu adres, Türkiye’de bulunan tüm Devlet hastanelerinin, randevu ekranlarının görüntülenmesini sağlamaktadır. Tire Devlet Hastanesi randevu alma ekranı kullanımı için sistem üyeliği yapılmalıdır. Sistem üyeliği ve MHRS şifresi belirleme işlemi, https://hastanerandevu.gov.tr adresinden yapılmaktadır. Bu adres ile üyelik sağlayan ve şifre alan herkes, randevu alımı yapabilmektedir. Randevu ekranı ve şifre kullanımı, üyelik işlemi hakkında bilgiler, alt başlıklardan öğrenilebilmektedir.

Tire Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Kullanıcı Kaydı

Tire Devlet Hastanesi randevu ekranı üye kaydı için https://hastanerandevu.gov.tr adresine giriş yapılmalıdır. Bu adres internet arama çubuğuna yazılıp, aratılmalıdır. İşlem sonucu ana sayfa açılmaktadır. Ana sayfada takip edilecek adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Ana sayfanın sağında yer alan, ‘’randevu al’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Tıklama sonucu bir tablo ekrana gelmektedir. Bu tablonun altında yer alan, ‘’yeni üyelik’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • İşlem sonrası otomatik olarak bir ekran açılmaktadır. Bu otomatik ekranda bulunan boşluklara kimlik numarası ve şifre bilgisi girilmelidir.
 • İşlem sonrası, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.
 • Bu aşamaların tamamlanması ile sisteme üyelik yapılmaktadır.

Üyelik yapan kişiler, sistem üzerinden randevu alım ekranını görüntüleyebilmektedir. Üyeliğin otomatik ekrana şifre girme aşamasına dair ayrıntılı bilgi, alt başlık içerisinden verilmektedir.

Ayrıca Mersin Şehir Hastanesi randevu alma işlemini inceleyebilirsiniz.

Tire Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Üye Şifresi

Tire Devlet Hastanesi randevu ekranı kullanıcı kodu, yeni üyelik yapılırken belirlenmektedir. Bu işlem için bir üst başlıkta verilen adımlar takip edilmektedir. Aşamalardan otomatik ekranın açıldığı bölüme gelinmelidir. Bu bölünde otomatik ekranda bulunan boşluklara girilecek bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • TC kimlik numarası
 • MHRS şifresi girilmelidir. MHRS şifresi üyelik kaydının bu aşamasında, kişinin belirleyeceği şifredir.

Bu bilgiler boşluklara girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır. İşlemelerin tamamlanması ile sistem üzerinden MHRS şifresi belirlenmiş olmaktadır. Bu şifre ile Tire Devlet Hastanesi randevu alma ekranı görüntülenip, randevu tarihi sisteme kaydedilebilmektedir. Bu şifre olamadan randevu tarihi belirlenememektedir. Randevu ekranı ve şifre kullanımı hakkında bilgiler alt başlıklarda yer almaktadır.

Tire Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Nasıl Kullanılır?

Tire Devlet Hastanesi randevu ekranı kullanımı, hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresi üzerinden sağlanmaktadır. Bu adres internet arama çubuğuna yazılıp, aratma yapılmaktadır. İşlem ile ana sayfa açılmaktadır. Ana sayfada izlenecek adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Ana sayfa üzerinde bir seçim listesi bulunmaktadır. Bu liste üzerinden, ‘’İzmir’’ ili seçilmelidir.
 • Seçim sonrası çıkan ekrandan ise, ‘’ Tire Devlet Hastanesi’’ başlığı tıklanmalıdır.
 • Bu işlemler sonrasında, hastanenin uygun randevu günleri ekrana gelmektedir.
 • Bu randevu tarihlerinden birine tıklanmalıdır. İşlem sonrası otomatik bir ekran görüntülenmektedir.
 • Otomatik ekranda yer alan boşluklara kimlik numarası ve şifre bilgisi girilmelidir.
 • Bu bilgiler verilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Adımların tamamlanması ile randevu tarihi belirlemiş olmaktadır. Tire Devlet Hastanesi randevu ekranı işlemleri, otomatik ekranda yer alan bilgiler iletilmeden yapılamamaktadır. Bu bilgilerin iletimi ile randevu tarihi sisteme kayıt alınmaktadır. Belirlenen randevu tarihinde, hastaneye gidilerek tedavi sağlanmaktadır. Otomatik ekranda yer alan şifre bilgisine dair ayrıntılar alt başlıkta verilmektedir.

Manavgat Devlet Hastanesi bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Tire Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı Onay Şifresi

Tire Devlet Hastanesi randevu ekranı onay kodu, yeni üyelik sırasında alınan kullanıcı şifresidir. Bu şifre MHRS şifresi olarak adlandırılmaktadır. Bir üst başlıkta yer alan ekran kullanım adımları izlenip, otomatik ekran bilgilerine gelinmelidir. Bu bölümde boşluklara girilecek bilgiler:

 • TC kimlik numarası,
 • MHRS şifresi bilgisidir. MHRS şifresi, ilk üyelik sırasında kişi tarafından belirlenmektedir.

Bu bilgiler girilip, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır. İşlemlerin tamamlanması ile Tire Devlet Hastanesi randevu alma ekranı yardımı ile randevu tarihi kayıt edilmektedir. Bu tarihte hastaneye, nüfus cüzdanı ile gidilerek, tedavi sağlanabilmektedir. Kullanıcı şifresinin ve TC kimlik numarasının sisteme doğru girilmesi gerekmektedir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.