Turgut Özal Tıp Merkezi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Turgut Özel Tıp Merkezi tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, adresi, doktor çalışma listesi, randevu alma, randevu sorgulama ve online randevu hakkında bilgi edinmek için yazımızı inceleyebilirsiniz. Turgut Özal Tıp Merkezi’ne dair tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turgut Özal Tıp Merkezi Randevu Alma Ekranı

Turgut Özal Tıp Merkezi randevu alma sayfası, tomt.inonu.edu.tr adresi üzerinden görüntülenmektedir. Bu adres üzerinden sisteme kayıt yapılmalıdır. Üyelik işlemi sağlanıp, kullanıcı şifresi alınmalıdır. Şifre alım işlemi sonrası, Turgut Özal Tıp Merkezi randevu alma ekranı üzerinden işlem yapılabilmektedir. Kayıt işlemi için izlenecek yol, şifre hakkında bilgi ve randevu sayfası kullanımı hakkında detaylar, alt başlıklarda sunulmaktadır.

İnegöl Devlet Hastanesi randevu alma işlemlerini inceleyebilirsiniz.

Turgut Özal Tıp Merkezi Randevu Alma Ekranı Üyelik Kaydı

Turgut Özal Üniversitesi randevu ekranı kullanıcı kaydı için tomt.inönü.edu.tr adresine girilmelidir. Bu adres üzerinden yeni üyelik sağlamaktadır. Üyelik için izlenecek aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İnternet arama motoruna, ‘’ tomt.inonu.edu.tr’’ adresi girilip, aratma yapılmalıdır.
 • Arama sonucu ana sayfa açılmaktadır. Bu sayfada yer alan, ‘’online işlemler’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Tıklama sonrası çıkan sekmelerden, sol kısımda yer alan ‘’online randevu’’ sekmesi seçilmelidir.
 • Seçim ile açılan tablonun alt kısmında bulunan, ‘’yeni üye’’ başlığına tıklanmalıdır.
 • Bu seçim sonrası sistem bilgi talep etmektedir. Otomatik olarak açılan ekran tablosuna şifre ve kimlik numarası bilgisi girilmelidir.
 • Daha sonra ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Bu işlemler ile sisteme üyelik kaydı gerçekleşmektedir. Bu üyelik kaydı sayesinden online randevu işlemleri yapılabilmektedir. Son adımda yer alan kimlik bilgisi ve şifre belirleme hakkında bilgiler, alt başlıkta yer almaktadır.

Turgut Özal Tıp Merkezi Randevu Alma Ekranı Kullanıcı Şifresi

Turgut Özal Tıp Merkezi randevu ekranı üye kodu, yeni üyelik işlemi yapılırken belirlenmektedir. Bir üst başlıkta verilen üyelik aşamaları izlenip son adıma gelinmelidir. Otomatik ekranın açıldığı ve bilgilerin istendiği tabloda, girilecek bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • TC kimlik numarası,
 • Kullanıcı tarafından belirlenecek bir şifre.

Bu şifre girişi sonrası, üste başlıkta yer aldığı gibi ‘’onay’’ butonuna tıklanmalıdır. Bu aşamalar ile kullanıcı kaydı ve kullanıcı şifresi sisteme işlenmektedir. Şifre ilerleyen aşamalarda Turgut Özal Tıp Merkezi randevu alma ekranı üzerinden randevu tarihi belirlenirken istenmektedir. Randevu ekranının kullanılması için izlenecek aşamalar ve şifre kullanımı hakkında bilgi, alt başlıklardan öğrenilebilmektedir.

Turgut Özal Tıp Merkezi Randevu Alma Ekranı Nasıl Kullanılır?

Turgut Özal Tıp Merkezi randevu ekranı kullanımı, ‘’ tomt.inonü.edu.tr’’ üzerinden sağlanmaktadır. Bu adres, internet arama motorunda aratılmalıdır. Arama sonucu ana sayfa açılmaktadır. Ana sayfa açıldıktan sonra izlenecek aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Ana sayfanın üst bölgesinde yer alan, ‘’online işleler’’ başlığı tıklanmalıdır.
 • Tıklama sonrası açılan sekmelerde, ‘’ online randevu’’ başlığı seçilmelidir.
 • Seçim sonrası otomatik olarak bir tablo açılmaktadır. Bu tablo üzerinde bilgiler talep edilmektedir. Tabloya kimlik numarası ve şifre girilmelidir.
 • Şifre girildikten sonra, ‘’onay’’ kutucuğuna basılmalıdır. Bu onay sonrası, otomatik olarak, tıp merkezinin uygun randevu tarihleri görüntülenmektedir.
 • Bu randevu tarihlerinden biri tıklanarak, seçilmelidir. Hemen arkasından, ‘’onay’’ kutucuğuna tekrar tıklanmalıdır.

Bu işlemlerin tamamlanması ile randevu tarihi sisteme tanımlanmaktadır. Alınana tarihte, nüfus cüzdanı ile hastaneye gidilmelidir. Randevu alımında tarih seçmeden önce istenilen, şifre bilgisi hakkında detaylı anlatım alt başlıkta yer almaktadır.

Kayseri Devlet Hastanesi yazımıza da bakabilirsiniz.

Turgut Özal Tıp Merkezi Randevu Ama Ekranı Onay Şifresi

Turgut Özal Tıp Merkezi randevu ekranı onay kodu, randevu tarihi belirlemeden önce sisteme girilmektedir. Bir üst başlıkta yer alan tarih seçimi aşaması öncesi açılan otomatik bilgi ekranına şifre girilmelidir. Otomatik tabloda istenilen bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • TC kimlik numarası,
 • Kullanıcı şifresi bilgisi girilmelidir. Bu şifre başlangıçta yeni üye kaydı yapılırken, kişi tarafından sisteme belirlenen şifredir.
 • Daha sonra, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Bu işlem sonrası, üst başlıkta anlatılan randevu tarihi seçimi adımı gerçekleştirilmektedir. Kullanıcı şifresine sahip olunmadan Turgut Özal Tıp Merkezi randevu alma ekranı kullanılamamaktadır. Bu şifre ile ekran görüntüleme yapılabilmektedir. Aşamaların tamamlanması ile randevu sisteme tanımlanmaktadır. Randevu tarihinde, tıp merkezi yardımı ile tedavi olunabilmektedir.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.