Ümraniye Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

A+
A-

Ümraniye Devlet Hastanesir randevu alma, online randevu, randevu sorgulama, doktor listesi, iletişim bilgileri, tahlil sonuçları, adresi ve bölümleri hakkında bilgilere ulaşmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Yazımızda Ümraniye Devlet Hastanesi’ne dair tüm bilgilere bakabilirsiniz.

Ümraniye Devlet Hastanesi Randevu Alma Ekranı

Ümraniye Hastanesi randevu alma işleminin gerçekleştirilebilmesi için, internet üzerinden ya da telefon aracılığıyla randevu almak mümkündür. İstanbul’da bulunan hastaneden randevu almak isteyen kişilerin, kimlik bilgileri ile randevu alma işlemini gerçekleştirmesi mümkündür. Ümraniye Devlet Hastanesi randevu alma ekranına giriş yapmak için MHRS sistemine girmek gerekmektedir. Bu sistemde işlem yapmak için, MHRS üyeliğine sahip olmak gerekir. Üyelik sonucunda sistem şifresi verilmektedir. Bu şifre ile randevu alma hizmeti verilmektedir.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Ümraniye Devlet Hastanesi İletişim

Ümraniye Devlet Hastanesinden randevu almak isteyen kişilerin, detaylı bilgi almak ve merak edilenleri öğrenmek için hastaneyle iletişim sağlaması mümkündür. Ayrıca hastaneyi arayarak da randevu alınabilmektedir. Ümraniye Devlet Hastanesi telefon numarası 02166321818 olarak belirtilmiştir. Bu numarayla hastaneye ulaşılabileceği gibi, elektronik posta, faks gibi yollarla da iletişim sağlanması mümkündür. Ümraniye Devlet Hastanesinin kadın ve çocuk hastalıkları bölüm ise 02166507676 telefon numarasından iletişim hizmeti vermektedir.

Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir

Ümraniye Devlet Hastanesi, İstanbul’un en çok tercih edilen devlet hastanelerinden biridir. Bu hastaneye ulaşmak isteyen hastaların toplu taşıma araçları kullanarak kolayca hastaneye ulaşması mümkündür. Ümraniye Devlet Hastanesi adresi Elmalıkent Mahallesi Adem Yavuz Caddesi Numara 11 olarak belirtilmiştir. Buraya ulaşmak isteyen kişilerin kullanabileceği toplu taşıma araçları şu şekilde sıralanabilir:

  1. Dolmuş
  2. Otobüs
  3. Metro
  4. Marmaray
  5. Tren

11ST, 11ÜS, 13H, 15BK, 20K otobüsleriyle Ümraniye Devlet Hastanesine ulaşılması mümkündür. 15BK otobüsünün kullanılabilmesi için metroda M4 hattı tercih edilmelidir. 7 numaralı otobüs de Ümraniye Devlet Hastanesine çeşitli ulaşım noktalarından gitmektedir.

Üsküdar Devlet Hastanesi Poliklinikleri

Üsküdar Devlet Hastanesinin çeşitli semtlerde poliklinikleri bulunmaktadır. Ayrıca hastane içerisinde de birçok sağlık alanında poliklinik hizmetleri verilmektedir. Üsküdar Devlet Hastanesi semt poliklinikleri genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  1. Çamlıca Semt Polikliniği
  2. Üsküdar Devlet Hastanesi Semt Polikliniği
  3. Tunusbağı Caddesi Semt Polikliniği
  4. Veysi Paşa Sokağı Semt Polikliniği

Bu adreslere gidilerek Üsküdar Devlet Hastanesi çatısı altında muayene olmak mümkündür. Bu işlem için MHRS sistemi üzerinden randevu alınırken, istenilen polikliniğin de belirtilmesi gerekmektedir. Bazen de belli bölümler sadece polikliniklerde hizmet vermektedir. Bu durum sitede ya da operatörler aracılığıyla hastaya bildirilecektir.

Ayrıca Yalova Devlet Hastanesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Üsküdar Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu Sorgulama

Üsküdar Devler Hastanesinde muayene olan ya da tedavi olan hastaların, tahlil sonuçlarına ulaşması da oldukça kolaydır. Sağlık Bakanlığının geliştirdiği online hizmetler ile tahlil sonuçları kolayca sorgulanmaktadır. Bu sayede hastalar en kısa sürede tahlil sonuçlarını öğrenebilmektedir. Üsküdar Hastanesi tahlil sonucu öğrenme işleminin yapılabilmesi için MHRS, e-Devlet, e-nabız gibi uygulamaların kullanılması mümkündür. Bu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için MHRS şifresine ya da e-Devlet şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. Hali hazırda üyeliği bulunan kişilerin TC kimlik numarası ve şifre ile sisteme giriş yapması mümkündür. Tahlil sonucu sorgulama işlemi de telefondan da yapılabilir. Bunun için ALO 182 hattı aranmalıdır. Ancak sonuçları görüntülemek için mutlaka online sistemler üzerinden giriş yapılması gerekmektedir.

Hastane Randevu Alma Numarası

Hastaneden randevu alma işleminin gerçekleşmesi için, hastaların TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yapması gerekmektedir. Ayrıca, devlet hastanelerinden randevu almak için ALO 182 hattının aranması da mümkündür. Bu sayede hastaların operatörler aracılığıyla randevu alma talebi gerçekleştirilecektir. MHRS telefon randevu alma işlemi için, Sağlık Bakanlığının operatörlerine istenilen gün, saat ve hastaneden randevu alam talebi oluşturulacaktır. Bu arama işlemine sabit hat ücretlendirmesi yapılacaktır.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.