Yaşam Hastaneleri Hemşire Alım Başvurusu

Yaşam Hastanelerinde çalışmak isteyenler hastanenin web sitesi içerisinden başvuru yapabilmektedirler. Yaşam Hastaneleri hemşire alımı şartlarına, başvurunun nereden yapıldığına, hemşire alımı yapılacak birimlere, maaşlarına ve çalışma koşullarına ise yazımız içerisinden tüm detayları ile öğrenebilirsiniz.

Yaşam Hastaneleri Hemşire Alım Başvurusu

Yaşam Hastaneleri hemşire alımı ilanı başvurusu yapmak isteyen kişiler hastanenin kurumsal web sayfası üzerinden yayımlanan başvuru formunu doldurarak söz konusu ilanlara başvuru yapabilirler. Antalya’nın birçok farklı ilçesinde kurumsal sağlık hizmetleri sunan Yaşam Hastaneleri güncel hemşire alım ilanları ile yeni personel alımları gerçekleştirecektir. 2020 yılı boyunca alımlara devam etmesi beklenen hastane, hemşire kadrosunun yanı sıra birçok farklı birimde de alım gerçekleştirecektir.

Türkiye’nin en kurumsal özel sağlık kuruluşlarından biri olan Yaşam Hastanesi, hemşire alımına başvuru yapacak kişilerde birçok farklı genel ve özel şart aramaktadır. Söz konusu şartların sağlanması halinde Yaşam Hastaneleri hemşire alım başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca fizyoterapist alımı yapan yerlere bakabilirsiniz.

Yaşam Hastaneleri Hemşire Alımı Başvuru Şartları

Antalya Yaşam Hastanesi iş başvurusu için güncel ilanların yayımlandığı kurumsal web sayfasını kullanabilirsiniz. Yaşam Hastaneleri tarafından yayımlana hemşire ilanlarına göre adaylarda aranan başlıca şartlar arasında:

 • Hemşirelik lisans, ön lisans vb. bölümlerinden mezun olmak,
 • Görevini yapmaya engel sağlık sorunun olmaması,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
 • İş başvurusu genel şartları sağlamak,

Yer almaktadır. Zaman zaman İŞKUR üzerinde de personel alımı gerçekleştiren hastaneye, Yaşam Hastanesi İnsan Kaynakları birimi üzerinden başvurularınızı iletebilirsiniz.

Hemşirelik bölümüyle birlikte Yaşam Hastanesi farklı birimlerde çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. İlanda yer alan şartların sağlanması halinde tüm kadrolar için elektronik ortam üzerinden başvuru yapmanız mümkündür.

Yaşam Hastaneleri Hemşire Alımı Başvuru Nasıl Yapılır?

Yaşam Hastanesi hemşire alımı başvurusu için Özel Yaşam Hastanesi (Life Hospital) İnsan Kaynakları başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Yaşam Hastanesi resmi internet adresi üzerinden, adaylardan istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurarak başvurularını yapabilirsiniz. Online başvuru sırasında adaylardan istenen başlıca bilgiler:

 • Ad – Soyad,
 • Cep telefonu numarası,
 • E – posta adresi,
 • Çalışılmak istenen şehir,
 • Çalışma birimi (hemşirelik),
 • Özgeçmiş ve
 • Belirtmek istenen diğer hususlar ile

Başvurularınızı yapabilirsiniz. İnternet üzerinden hemşirelik kadrosu için başvurunuzu yapmanızın ardından, başvurunun onaylanması halinde kurum tarafından görüşme için çağrılabilirsiniz. Yaşam Hastaneleri hemşire alım başvurusu sırasında adayların fotoğraflı özgeçmişlerini sistem üzerinden yüklemeleri gerekmektedir.

Acıbadem hemşire alımı detaylarına bakabilirsiniz.

Yaşam Hastaneleri İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Yaşam Hastanesi iş ilanı ve başvuru ekranına https://www.yasamhastaneleri.com/insan-kaynaklari/basvuru-formu adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yaşam Hastanesi tarafından 2020 yılı için çok sayıda hemşire alımı yapılacaktır. Antalya’nın birçok farklı bölgesinde hizmet sunana Yaşam Hastanesi, Türkiye’nin sayılı kurumsal sağlık merkezleri arasında yer almaktadır. Sağlık sektöründe hemşirelik alanında kariyer hedefleyen kişiler söz konusu ilanlara başvurularını yapabilirler.

Hemşirelik hizmetleri adı altında İK başvuru formu üzerinde yer alan bilgileri doldurarak, ilan sayfası üzerinden iş başvurularınızı hastaneye iletebilirsiniz. Girilen bilgilerin ve özgeçmişin eksiksiz olması gerekmektedir. Söz konusu ilan için istenen bilgilerin yanlış veya eksik girilmesi halinde adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Yaşam Hastaneleri Hemşire Alımı Yapılacak Birimler  

Yaşam Hastaneleri personel alımı yapılacak hemşirelik kadrosu için adayların Yaşam Hastaneleri ilgili birimlerine başvurularını iletmeleri gerekmektedir. Hemşirelik hizmetleri için:

 • Antalya Yaşam Hastanesi,
 • Kemer Yaşam Hastanesi,
 • Alanya Yaşam Hastanesi,
 • Opera Yaşam Hastanesi,
 • Manavgat Yaşam Hastanesi,
 • Akdeniz Sağlık vakfı Yaşam Hastanesi,

Birimlerine başvurularınızı iletebilirsiniz. Antalya ve çevresinde özel sağlık hizmetleri sunana Yaşam Hastaneleri, Türkiye’nin köklü sağlık kurumları arasında yer almaktadır. Yaşam Hastaneleri hemşire alım başvurusu belirli dönemlerde elektronik ortam üzerinden, çeşitli kariyer siteleri aracılığıyla yayımlanmaktadır. İnternet üzerinden yapılacak başvuruların 2020 yılı içinde devam etmesi hedeflenmektedir. Alım yapılan süreler dışında Yaşam Hastanelerine genel başvuru yaparak, ihtiyaç halinde hemşirelik başta olmak üzere diğer tüm kadrolarda başvurularınızı iletebilirsiniz.

Sağlık Danışmanı
Sağlık Danışmanı
Doktor, hekim veya tabip, tıp alanında çalışan profesyoneller, Hastalık, tanı, tedavi, güzellik, bitkisel tedavi ve ilaçlar hakkında bilgilendirme platformunda güncel ve faydalı içerikler sunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.